Mystic Festival ogłosił kolejne zespoły. Zobacz kto dołączył do festiwalu w Gdańsku

Mystic Festival właśnie ogłosił czterech kolejnych wykonawców, którzy dołączą do składu festiwalu w 2023 roku. Zobacz, kto zagra w gdańskiej stoczni.

Mystic Festival odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2023 roku na terenie historycznej gdańskiej stoczni. Organizatorzy ogłosili już sporo wykonawców w tym dwóch headlinerów. Dziś do składu imprezy dołączyły kolejne kapele. Tym razem będzie bardziej rock’n’rollowo i eksperymentalnie. Do rozkładu jazdy Mystic dołącza bowiem szwedzki The Hellacopters oraz Greg Puciato (znany z The Dillinger Escape Plan). Tym razem Puciato wystąpi w swoim solowym projekcie. Nie zabraknie cięższych brzmień, a to dzięki amerykańskiemu, death metalowemu Undeath. Czwartym ogłoszonym dziś wykonawcą jest brytyjski Bury Tommorow.

Mystic Festival 2023

Impreza odbędzie się 7-10 czerwca na terenie stoczni gdańskiej. Jest to druga edycja festiwalu w tym miejscu. Po tegorocznym sukcesie wydarzenia, organizatorzy powracają po raz kolejny z solidnym line-upem. W przyszłorocznej edycji festiwalu nie zabraknie też niespodzianek. Znamy już dwóch headlinerów. Są nimi Ghost i Gojira. Wystąpią między innymi: Testament, Behemoth, Voivod, Exodus, Watain, Meshuggah i wielu innych.

W przyszłym roku będzie dostępne również pole namiotowe dla festiwalowiczów.

Bilety do nabycia na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *