Mystic Festival ogłosił pierwsze zespoły. Znamy artystów, którzy zagrają na festiwalu w 2023.

Mystic Festival po długiej ciszy przerwał milczenie. Dziś ogłoszono kilku wykonawców, którzy pojawią się na przyszłorocznej edycji festiwalu w gdańskiej stoczni.

Po bardzo udanym tegorocznym Mystic Festival w Gdańsku organizatorzy zaplanowali kolejną edycję festiwalu. Niecodzienne miejsce wydarzenia, pozytywnie zaskoczyło fanów muzyki z całego świata. Postindustrialny krajobraz i główna scena zamontowana na żurawiu dodały uroku i zapadły w pamięć. Festiwal znowu odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej w dniach 7-10 czerwca.

Ogłoszono pierwsze zespoły, które zagrają na Mystic Festival 2023

W tym roku na scenach festiwalu pojawili się między innymi tacy giganci jak Judas Priest, Mercyful Fate, Saxon czy Tom Warriors Legacy ze swoimi trzema projektami. Organizatorzy zadbali o muzyczną różnorodność i zaprosili również zespoły takie jak Igorrr, Heilung czy Lik. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz poznać nowe, świeże zespoły warte uwagi.

Dziś na stronie festiwalu pojawiły się długo oczekiwane, pierwsze zapowiedzi artystów. Nie zabraknie dobrego rock’n’rolla! Dostarczy nam go sam gitarzysta Motörhead- Phil Campbell ze swoim projektem The Bastard Sons. Muzycy odświeżą repertuar Motörhead. Pojawi się nam dobrze znany portugalski Moonspell. Tajemniczy brytyjski Sleep Token. Francuski artysta Perturbator. Dla fanów cięższych brzmień przygotowano niespodziankę w postaci szwedzkiego Unleashed. Do składu festiwalu dołączy także progresywna supergrupa Soen!

Organizatorzy zapowiadają, że 2 listopada zostanie ogłoszony pierwszy headliner festiwalu.

Mystic Festival 2023. Daty i bilety.

Mystic Festival odbędzie się w Stoczni Gdańskiej między 7-10 czerwca 2023.

W tym roku dla festiwalowiczów dostępne będzie pole namiotowe.

Karnety dostępne na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *