Nanowar Of Steel wystąpią na jedynym koncercie w Polsce

Mistrzowie metalowej parodii w ramach „WE ARE GETTING OLD DON’T MISS THIS TOUR“ wystąpią 24 kwietnia na jedynym koncercie w Polsce w Poznaniu.

Założony w 2003 roku w Rzymie Nanowar of Steel na swoim nowym, wydanym w marcu nakładem Napalm Records albumie potwierdza, że należy do ścisłej światowej czołówki niekonwencjonalnych zespołów z gatunku. “Dislike to False Metal” to charakterystyczna już dla grupy mieszanka komedii i imponującego warsztatu muzycznego, urozmaicona o wpływy zaczerpnięte z metalowych podgatunków.

Nanowar Of Steel wracają do Polski

Na krążku usłyszymy znamienitych gości – Madeleine Liljestam z Eleine w symfoniczno-metalowym “Winterstorm In The Night” oraz Joakim Brodéna ze szwedzkiego Sabaton w “Pasadena 1994”. Wszystko to składa się na fakt, że krążek jawi się jako dźwiękowy, metalowy mem, który warto zapostować.

Nanowar of Steel współpracowali m.in. z Angusem McFife z Gloryhammer, Michaelem Starrem ze Steel Panther czy chociażby z Fabio Lione z Rhapsody Of Fire, ostatnio zagrali trasę po Stanach u boku Dragonforce i Amaranthe, a już w kwietniu powrócą po roku do Polski w ramach “We Are Getting Old Don’t Miss This Tour” i wystąpią ze swoim szalonym show w poznańskich 2 Progach. Włosi parodię biorą bardzo na serio, więc o dobrą zabawę nie musimy się martwić!

Szczegóły koncertu Nanowar of Steel w Polsce

Przygotujcie się na epickie przeżycie muzyczne! Nanowar of Steel zawita do Poznania w ramach swojej trasy „WE ARE GETTING OLD DON’T MISS THIS TOUR“. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć ich na żywo w klubie 2Progi, 24 kwietnia 2024. Będzie to wieczór pełen humoru i energetycznej muzyki metalowej, który na długo pozostanie w pamięci fanów.
Bilety czekają na was pod linkiem: https://bit.ly/NANOWAR_OF_STEEL_PZŃ oraz na www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *