Narbo Dacal – Premiera drugiego singla z debiutanckiego albumu „Elysium Now”

Na 10 dni przed premierą swojego debiutanckiego albumu „Elysium Now”, Narbo Dacal udostępnia drugi singiel – “Devil’s Snare”!

Premiera wydawnictwa zatytułowanego “Elysium Now” zaplanowana jest na 24 listopada nakładem labelu Piranha Music, na którego stronie można już zamawiać płytę w preorderze.

Narbo Dacal to zespół z Krakowa w którego skład wchodzą Eliza (wokal i bas), Bartek (perkusja) oraz Drut (gitara). Ich niezbyt łatwa do określenia twórczość oscyluje gdzieś pomiędzy doom metalem, a metalem progresywnym, czerpiąc jednocześnie z wielu innych gatunków, takich jak m.in. folk, sludge czy nawet black metal. Rozpocząwszy swoją przygodę w czerwcu 2020, weszli we wrześniu 2021 do krakowskiego studia No Solace prowadzonego przez M. (Mgła, Kriegsmaschine), by nagrać debiutancką EP-kę – wydaną w styczniu 2022 przez Piranha Music. Po zagraniu kilkunastu koncertów w 2022 roku (m.in. na festiwalach Summer Dying Loud, Castle Party, Great September czy jako support przed kultowym Coven) zespół wszedł ponownie do studia No Solace, by w końcu zarejestrować swój długogrający debiut.

Czytaj także: Narbo Dacal. Pierwszy utwór z nowej płyty „Elysium Now”

Na 10 dni przed premierą swojego debiutanckiego albumu, Narbo Dacal udostępnia drugi singiel Devil’s Snare”! Utworu można posłuchać na kanale YouTube wytwórni oraz popularnych serwisach streamingowych. Premiera wydawnictwa zatytułowanego “Elysium Now” zaplanowana jest na 24 listopada nakładem labelu Piranha Music, na którego stronie można już zamawiać płytę w preorderze

Tracklista „Elysium Now”

  • „Passion Flower”
  • „Roses”
  • „Devil’s Snare”
  • „The Vase”
  • „The Last Straw”
  • „Forget Me Not”

Narbo Dacal z Krakowa zapowiada, że „Elysium Now” to nie tylko kolejny krok w ich karierze, ale również zaproszenie dla słuchaczy do świata, gdzie granice muzyczne są ciągle przekraczane, a każdy utwór to nowa opowieść. Z niecierpliwością czekamy na to, co trio ma do zaoferowania na scenie alternatywnego metalu.

Czytaj także: Recenzja debiutanckiej EP od krakowskiego zespołu Narbo Dacal

ZAMÓW PŁYTĘ W PREORDERZE:

http://piranha-music.com/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *