NARGATHROND już wkrótce z nową płytą!

Niemiecki elektroniczny projekt NARGATHROND wydaje nowy album “Killing Season”

NARGATHROND to jednoosobowy projekt założony w 2015 roku w sercu Lasu Turyńskiego w Niemczech. Na początku pomysł polegał na połączeniu wielu gatunków muzyki metalowej z różnymi gościnnymi wokalistami. W jego muzyce można usłyszeć wpływy synthwave’u, horroru, glam metalu, gotyku i core’a. Dzięki tak nietuzinkowej mieszance stworzył swój gatunek pod nazwą Horror/MetalWave. Nargathrond to również producent muzyczny, którzy tworzy muzykę dla przemysłu filmowego i gier.

„Killing Season” już w czerwcu w sprzedaży

Killing Season” to nowy album, który został wydany własnym nakładem 27 stycznia 2023 roku. Jednak wkrótce potem artysta podpisał kontrakt z wytwórnią WormHoleDeath, aby dotrzeć do większej liczby odbiorców tej wyjątkowej muzyki. Data premiery płyty przewidziana jest na 16 czerwca 2023 roku. Muzykę zarejestrował, zmiksował i poddał masteringowi Stefan Lorenz w Nargathrond Studio w Neuhaus am Rennweg (Niemcy). Okładkę stworzył takkie_senpai. Na wydawnictwie gościnnie udział wzięło troje wokalistów: The Runaway Wild i Iyes Keen z USA oraz Shepardo z Niemiec. Całość została dopełniona coverem (być może) najlepszej depresyjnej black metalowej piosenki, czyli „Nostalgia” zespołu Nocturnal Depression w stylu muzyki darksynth.

Artysta komentuje:

Ideą tego albumu było opowiedzenie horroru muzyką. Album opisuje historię pary, w której mężczyzna wpada w szał, zabiera swoją dziewczynę do lasu, gwałci ją i zabija. Teraz jej duch nawiedza te lasy, mszcząc się na każdym mężczyźnie, który zbliży się do miejsca jej śmierci. Jeśli miałby to być film, musiałyby w nim być ogromne elementy gore!

Album jest promowany trzema singlami, które zostały opublikowane na platformie YouTube:

Tracklista:

 1. Midnight Haunt
 2. Bloody Playground
 3. Rivers Of Blood feat. The Runaway Wild
 4. Deep In The Forest feat. Iyes Keen
 5. In The Fog She Hides
 6. With Her Pain She Kills
 7. Kill Yourself Or Die Trying
 8. Killing Season feat. Shepardo
 9. Nostalgia (Nocturnal Depression Cover)
 10. Rivers Of Blood (Instrumental Version)
 11. Deep In The Forest (Instrumental Version)
 12. Killing Season (Instrumental Version)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *