Nergal użyczył swojego głosu w grze komputerowej. Zobacz w kogo wcielił się lider zespołu Behemoth

Adam Darski po raz kolejny użyczył swojego głosu. Tym razem będziemy mogli usłyszeć Nergala gościnnie jako jednego z bohaterów gry komputerowej „Blacktail”.

Za kilka dni swoją premierę będzie miała gra komputerowa „Blacktail”. Jest to intrygująca przygodówka, zabierająca gracza w świat magii, baśni i nocnych koszmarów. Cała fabuła nasiąknięta jest słowiańskim folklorem.

Czym jest „Blacktail”?

„Blacktail” został stworzony przez krakowskie studio Parasight z myślą o fanach gier przygodowych. Tym razem ożywimy legendę Baby Yagi. Wcielimy się w postać 16-letniej dziewczyny -Yagi, która została wypędzona ze swojej osady za „uprawianie czarów”. Będziemy musieli stawić czoła potworom i koszmarom z przeszłości. Ta produkcja przypadnie do gustu fanom fantastyki, ale i nie tylko. Wśród osób, które użyczyły swojego głosu bohaterom gry, pojawił się Adam „Nergal” Darski.

„Gra stanowi jedyną w swoim rodzaju mieszankę intensywnych walk z użyciem łuku, magii i mrocznych opowieści osadzonych w tętniącym życiem baśniowym świecie i zabierze cię w podróż definiującą niejednoznaczną postać z folkloru. Czy będziesz dobrą czarownicą i ochronisz las? A może staniesz się złem, które nawiedza dziecięce koszmary? Tylko ty możesz zdecydować”.

Nergal użyczył swojego głosu w „Blacktail”. W kogo wcielił się muzyk?

Darski miał już dwukrotnie do czynienia z grami komputerowymi. Artysta przyznał, że tym razem będzie to poważniejsza współpraca, ponieważ lider Behemotha musiał wykazać większe zaangażowanie, żeby zostawić swój artystyczny ślad w produkcji. Zobaczcie krótki wywiad z Nergalem, w którym opowiada na temat swojej pracy nad „Blacktail”. Czy sądzicie, że muzyk będzie w stanie dobrze wcielić się w rolę swojego bohatera?

„Blacktail” data premiery gry komputerowej

„Blacktail” wyprodukowany przez studio Parasight będzie miał swoją premierę 15 grudnia 2022 roku. Tytuł będzie dostępny na PC, konsole PS5 i Xbox.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *