New Model Army prezentuje najnowszy singiel „First Summer After”

Nowy studyjny album New Model Army „Unbroken” ukaże się już 26 stycznia 2024 roku, a już w marcu zespół wystąpi na czterech koncertach w Polsce.

Trasa koncertowa promująca „Unbroken” rozpocznie się pod koniec lutego i potrwa przez cały rok. Pierwsza część koncertów odbędzie się w Europie (w tym w Wielkiej Brytanii). Bilety będą dostępne od piątku 3 listopada 2023 r.

Czytaj także: Zespół New Model Army na czterech koncertach w Polsce!

Zupełnie nowy album studyjny „Unbroken” jest aktualną wersją brzmienia New Model Army, łączy ich oldschoolową energię i współczesne wyrafinowanie, aby stworzyć jeden z najlepszych albumów w ich długiej karierze. Utwór otwierający „First Summer After” to klasyczna piosenka New Model Army, pełna zwrotów akcji i przygód, a teledysk został nakręcony i zmontowany przez stałego współpracownika, Toma Hardinga.

New Model Army – angielski zespół nowofalowy założony w 1980 w Bradford. Od początku istnienia liderem, wokalistą oraz autorem i współautorem tekstów i muzyki jest Justin Sullivan.

Zespół występował w Polsce wielokrotnie: w 1988 w Hali Gwardii, 1993 i 2009 roku na Festiwalu w Jarocinie, w 1998 roku w poznańskim Eskulapie, w „Mega Clubie” w Katowicach oraz na Seven Festival 2012 w Węgorzewie. W 2014 zagrał na festiwalu Summer Fall w Płocku. W 2016 roku wystąpił w gdyńskim klubie muzycznym „Ucho” a ostatni raz w Polsce zagrał 4 sierpnia 2017 na XXIII Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą.

Czytaj tajkże: New Model Army. Dziś premiera albumu „Sinfonia”

Ich muzyka czerpie z wpływów z całego spektrum muzycznego, od punka i folku po soul, metal i muzykę klasyczną. Teksty Sullivana, od bezpośrednio politycznych po duchowe i osobiste, zawsze były uważane za kluczowy element atrakcyjności zespołu.

Zespół New Model Army na czterech koncertach w Polsce [Daty, miejsca, bilety]!

  • 8 marca 2024 Klub Kwadrat, Kraków
  • 9 marca 2024 Klub Palladium, Warszawa
  • 11 marca 2024 Klub B90, Gdańsk
  • 12 marca 2024 Klub Tama, Poznań

Więcej informacji na www.LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 11:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 13:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 11:00 na LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *