New Model Army zagrał w warszawskim Klubie Palladium [ZDJĘCIA]

New Model Army zagrał niesamowity koncert w Klubie Palladium w Warszawie. Fani zespołu tłumnie zgromadzili się tego dnia, by usłyszeć zarówno wielkie hity zespołu, jak i kawałki z najnowszego albumu „Unbroken”. Na scenie pojawił się również Adam Nergal Darski wspierając Brytyjczyków. Zespół zagra łącznie cztery koncerty w Polsce.

Brytyjski zespół New Model Army wkracza w swoją piątą dekadę i nie widać po nich żadnych śladów zmęczenia. We wrześniu 2023 roku wydali unikalny album koncertowy – „Sinfonia”, nagrany wraz z orkiestrą Sinfonia Leipzig w berlińskiej hali Tempodrom. A juz na początku 2024 pojawił się ostatni album zespołu tj. „Unbroken”. New Model Army to legenda brytyjskiego rocka alternatywnego założony w Bradford w 1980 roku przez Justin’a Sullivana. Koncert w Warszawie, był drugim z czterech koncertów jakie New Model Army zagra w Polsce. Kolejne koncerty zespołu już dzisiaj w Gdański, oraz jutrzejszy poniedziałek w Poznaniu. Jeśli zastanawiacie się jeszcze czy warto pójść na ten koncert to odpowiadamy stanowczo bardzo warto!

New Model Army. Cztery koncerty w Polsce

Kazdy fan zespołu nie może przegapić takiej okazji, ponieważ zespół zagra łącznie cztery koncrty w Polsce. Jesteśmy juz na półmetu trasy po Polsce. Juz dzisiaj New Model Army zagra w Gdańsku a jutro w Popznaniu:

8 marca 2024 – Kraków
9 marca 2024 – Warszawa
11 marca 2024 – Gdańsk
12 marca 2024 – Poznań

Zobaczcie zdjęcia z warszawskiego występu New Model Army w Klubie Palladium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *