Nie żyje Kamil Bracichowicz – były pałker Embrional

W wieku 43 lat zmarł Kamil Bracichowicz, utalentowany perkusista znany przede wszystkim z występów w zespołach Embrional, Underdark oraz Diabolicon.

Jego niespodziewane odejście wstrząsnęło polską sceną muzyczną, pozostawiając po sobie wielką pustkę. Informację o jego śmierci podał zespół Embrional, który z głębokim żalem przekazał smutną wiadomość.

Kamil Bracichowicz nie żyje. Muzyk miał 43 lata

„Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że niedawno odszedł z tego świata nasz były perkusista zespołu Embrional – Kamil Bracichowicz.
Kamil był wspaniałym człowiekiem, muzykiem, współkompozytorem utworów poczynając od dema „Cusp of Evil”, a kończąc na płycie „The Devil Inside”…
Nie sposób opisać jego ogromnego talentu i wkładu jaki poświęcił zespołowi Embrional. Był i pozostanie na zawsze inspiracją nie tylko dla zespołu, ale z pewnością dla wielu z Was fanów, którzy słuchacie naszej twórczości.
Kamilu wiedz, że pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci jako Wielki Człowiek, a muzyka którą tworzyłeś przetrwa z nami do końca.

Żegnaj przyjacielu i do zobaczenia w innym wymiarze…

Z wyrazami najszczerszych kondolencji dla rodziny:
Zespół Embrional”

  • napisał zespół na social mediach.

Nie podano przyczyny śmierci Kamila Bracichowicza, co dodatkowo wzbudza smutek i refleksję wśród fanów i przyjaciół muzyka. Jego odejście przypomina, jak kruche jest życie i jak ważne jest docenianie talentów, które mamy okazję poznać.

Kamil Bracichowicz pozostanie w pamięci jako wyjątkowy muzyk, który swoją grą inspirował i nadal będzie inspirować kolejne pokolenia. Jego muzyka i wkład w rozwój polskiego death metalu przetrwają, a pamięć o nim będzie żywa w sercach tych, którzy mieli zaszczyt go znać i słuchać jego twórczości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *