Niemieckie gwiazdy pop-rocka – Tokio Hotel wystąpią w Polsce

We wczesnych latach dwutysięcznych trudno byli jednymi z największych w Europie. Poprockowi tytani odpowiedzialni m.in. za hity pokroju „Shrei” czy „Monsoon” wciąż w świetnej formie – studyjnie i koncertowo.

Jeśli urodziliście się na przełomie lat 80. i 90., istnieje spora szansa, że szaleliście na myśl o ich największych hitach. Jeśli jesteście starsi lub ciut młodsi – pewnie również. W najgorętszym okresie cała Europa (a zwłaszcza Niemcy i oczywiście Polska) znała na pamięć życiorysy członków zespołu oraz każdy fragment tekstu ich dowolnego utworu.

Tokio Hotel wracają do Polski

Nic dziwnego, bo bracia Kaulitz i spółka wstrzelili się w idealny czas, a do tego podbili wszystko wyśmienitymi numerami oraz równie trafioną stylówką. To najzwyczajniej w świecie niemożliwy do zapomnienia pop rock z refrenami tak wrzynającymi się w ucho i melodiami tak charakterystycznymi, że mimowolnie nuci się je cały dzień. Formacja nie pojawia się nad Wisłą codziennie, więc rekomendujemy przybyć w marcu do stolicy. W końcu możliwość usłyszenia “Monsoon” lub “Shrei” na żywo to nie przelewki.

Zobacz również: Tokio Hotel zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

W sprzedaży dostępne będą także bilety VIP upoważniające do sesji Meet & Greet z zespołem, wcześniejszego wejścia do klubu oraz uczestniczenia w soundchecku. Informacje odnośnie biletów VIP dostępne są na stronie zespołu. UWAGA: Pakiet VIP nie zawiera biletu na koncert – należy zakupić go osobno!

Szczególy koncertu Tokio Hotel w Polsce

Wystąpią:
TOKIO HOTEL (Niemcy) pop rock

Kiedy: 19 marca (środa) 2025
Gdzie: Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22
Bilety: 199-399 zł – przedsprzedaż, 230-420 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncerty będzie można zakupić już od 7 grudnia (15:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *