Niesamowity koncert ACCEPT w Warszawie [ZDJĘCIA]

Zespół ACCEPT zagrał wspaniały koncert przed polska publicznością, która tłumnie zgromadziła się w czwartkowy wieczór w warszawskim klubie Progresja.

Koncert zorganizowany przez Metal Mind Productions został całkowicie wyprzedany. Jako support wystąpił CETI i THE IRON MAIDENS.

ACCEPT od dziesięcioleci grają klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem nazwany „Too Mean To Die” po raz kolejny udowodnili, że są najlepsi! Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

ACCEPT podczas koncertu w Warszawie

THE IRON MAIDENS amerykański zespół heavy metalowy z Los Angeles, założony w 2001 roku, będący jednocześnie jedynym na świecie kobiecym tribute bandem dla Iron Maiden. Zespół składa się obecnie z perkusistki Lindy McDonald, basistki Wandy Ortiz, wokalistki Kirsten Rosenberg oraz gitarzystek Courtney Cox i Nikki Stringfield.

The Iron Maidens w Progresji

CETI to grupa założona w 1989 roku w Poznaniu przez Grzegorza Kupczyka i Marię Wietrzykowską. Grzegorz Kupczyk w trakcie swojej muzycznej kariery współpracował też z takimi formacjami, jak m.in.: Turbo, Aion, Panzer X, Esqarial, Kruk i Non Iron. Muzycy tworzący zespół to: Bartosz Sadura (gitara), Jakub Kaczmarek (gitara), Tomasz Targosz (bas), Piotr Szpalik (perkusja) oraz Grzegorz Kupczyk (wokal). Dyskografię zespołu zamyka płyta „CETI” wydana w 2022 roku.

CETI zagrał w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *