Nothing But Thieves Official Event, EXPO XXI, 7.04.2022

Nothing But Thieves na koncercie w Polsce!

EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe 7.04.2022

Brytyjczycy z Nothing But Thieves zagrają w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album „Moral Panic”.

👉 Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy startuje w środę, 1 września o 12:00
👉 Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 września o 11:00
👉 Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 3 września o 11:00

Foto: materiały prasowe Live Nation
Nothing But Thieves

Nothing But Thieves gra pełną pasji, opartą na gitarowych riffach muzykę, która łączy indie rockowe elementy z popową wrażliwością. Założoną w 2012 roku kapelę tworzą wokalista Conor Mason, gitarzysta Joe Langridge-Brown, gitarzysta Dominic Craik, basista Philip Blake i perkusista James Price.

Ostatnie kilka lat to dla Nothing But Thieves niezła jazda, bo grupa zdobywała popularność z prędkością światła. Nothing But Thieves zagrali koncerty dla ponad 150 tysięcy osób w tym w londyńskim Alexandra Palace, sprzedali ponad 700 000 albumów i zdobyli 750 milionów odtworzeń. Mają oddane grono wiernych fanów i etykietkę jednego z najlepszych obecnie zespołów rockowych na świecie.

Za co fani kochają Nothing But Thieves? Za szczerość, mocne riffy, mocny głos Conora Masona i szalone koncerty, na których publiczność bawi się do upadłego. Występy Nothing But Thieves przyniosły zespołowi renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Nothing But Thieves jest także ulubieńcem polskiej publiczności, a bilety na ich koncerty znikają w mgnieniu oka!

Świętując wydanie swojego trzeciego albumu zatytułowanego „Moral Panic” grupa przyjedzie do Polski na koncert w kwietniu 2022 roku.

„Moral Panic” to trzeci krążek w dorobku brytyjskiej grupy. Krążek ukazał się 23 października 2020 roku. Na płytę złożyło się 11 porywczych i niespokojnych piosenek, które świetnie oddają panujące obecnie na świecie nastroje.

Wkrótce poznamy gości specjalnych koncertu. Więcej informacji na livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *