Nothing But Thieves zagrał koncert w Warszawie

Wczorajszy koncert Nothing But Thieve odbył się w warszawskim EXPO XXI. Koncert został całkowicie wyprzedany.

Nothing But Thieves wystapił w Polsce! Brytyjski zespół powracił do naszego kraju, by 7 kwietnia 2022 roku zagrać w warszawskim EXPO XXI w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album „Moral Panic”. Jako support zagrali Black Honey oraz  Kid Kapichi. 

Nothing But Thieves w Polsce

Nothing But Thieves gra pełną pasji, opartą na gitarowych riffach muzykę, która łączy indie rockowe elementy z popową wrażliwością. Założoną w 2012 roku kapelę tworzą wokalista Conor Mason, gitarzysta Joe Langridge-Brown, gitarzysta Dominic Craik, basista Philip Blake i perkusista James Price

Ostatnie kilka lat to dla Nothing But Thieves niezła jazda, bo grupa zdobywała popularność z prędkością światła. Nothing But Thieves zagrali koncerty dla ponad 150 tysięcy osób w tym w londyńskim Alexandra Palace, sprzedali ponad 700 000 albumów i zdobyli 750 milionów odtworzeń. Mają oddane grono wiernych fanów i etykietkę jednego z najlepszych obecnie zespołów rockowych na świecie. 

Za co fani kochają Nothing But Thieves? Za szczerość, mocne riffy, mocny głos Conora Masona i szalone koncerty, na których publiczność bawi się do upadłego. Występy Nothing But Thieves przyniosły zespołowi renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Nothing But Thieves jest także ulubieńcem polskiej publiczności, a bilety na ich koncerty znikają w mgnieniu oka!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *