Novelists na jedynym koncercie w Polsce

Novelists powracają z nową wokalistką i zagrają na jedynym koncercie w Polsce. Znamy datę i miejsce koncertu

Novelists powracają z nową wokalistką i już 11 lutego wystąpią w warszawskim klubie Hydrozagadka w towarzystwie gości specjalnych – The Word Alive, Elwood Stray oraz Ashen.

Gdy po 10 latach zespół Novelists rozstał się z Tobiasem Rischem, drugim w karierze zespołu wokalistą, przyszłość grupy stanęła pod znakiem zapytania. Wszelakie wątpliwości zostały rozwianę, gdy wokal w zespole objęła Camille Contreras, wokalistka z duetu Bliss Sigh. Grupa Novelists już wcześniej miała okazję z nią współpracować przy singlu „C’est la vie” z płyty o tym samym tytule.

Zespół Novelists planuje w przyszłym roku wydać swój piąty już album, a już w lutym wystąpić w warszawskiej Hydrozagadce

Goście specjalni koncertu Novelists

Supportami koncertu będą The World Alive, Elwood Stray oraz Ashen. Pierwsi powrócili w sierpniu z krążkiem “Hard Reset”, który ukazał się nakładem Thriller Records. Niemcy z Elwood Stray w 2022 roku podpisali kontrakt z Out Of Line Music i w czerwcu światło dzienne ujrzał ich debiutancki album “Gone With The Flow”, a swoją mieszankę energicznych riffów z chwytliwymi melodiami mieli okazję prezentować na koncertach z takimi zespołami jak Bad Omens, The Ghost Inside czy Landmvrks. Zamykający stawkę Francuzi z Ashen rozgrzeją Was swoim napędzanym rockiem metalcorem.

Novelists w Polsce. Data, miejsce, bilety

Novelists wraz z The World Alive, Elwood Stray oraz Ashen zagrają w warszawskiej Hydrozagadce 11 lutego 2024.

Bilety na koncert w cenie od 105 zł dostępne na stronie Winiary Bookings oraz w sieciach Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *