Nowe wieści – W:O:A 2022

Nowe informacje o nadchodzącym wielkimi krokami festiwalu Wacken Open Air 2022!

Dziś organizatorzy ogłosili kolejnych siedmiu artystów, w tym legendę heavy metalu – Mercyful Fate i niemiecką świeżą gwiazdę Hämatom. „Stawiamy wszystkie żagle i płyniemy w kierunku 2022”, z radością ogłasza współzałożyciel W:O:A, Thomas Jensen. „Po raz kolejny szczególne podziękowania kierujemy do naszego zespołu, który robi wszystko, co w jego mocy, aby zaprezentować fanom jak najwięcej zespołów z oryginalnego line-up z roku 2020”.

Holger Hübner, współzałożyciel W:O:A, dodaje: „Nadszedł czas, abyśmy w końcu wszyscy wrócili na Świętą Ziemię. Razem z fanami metalu z całego świata będziemy świętować festiwal, którego nigdy nie zapomną!”. Mercyful Fate – jedna z największych legend heavy metalu powraca do Wacken po ponad dwóch dekadach, a ogłoszenie ich udziału podczas W:O:A 2019 wywołało euforię. A teraz nadszedł wreszcie czas!

Hämatom i Kissin’ Dynamite, dwa najbardziej utytułowane niemieckie zespoły ostatnich lat, zaprezentują nowe albumy i spektakularne koncerty, Moonspell to nie tylko weterani Wacken, ale prawdziwi mistrzowie mrocznego rocka, Einherjer będzie celebrować nordycki metal. Dzisiejszą informację dopełniają niemieccy melodyjni death metalowcy Nothgard oraz Wind Rose, którzy wydali jeden z najlepszych coverów ostatnich lat z „Diggy Diggy Hole”.

Więcej informacji na temat Wacken Open Air, a także wszystkich potwierdzonych zespołów można znaleźć w Internecie pod adresem: http://www.wacken.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *