Nowy album od Knocked Loose. Przed Wami „You Won’t Go Before You’re Supposed To”.

Knocked Loose powraca z długo oczekiwanym albumem. 10 maja ukazał się „You Won’t Go Before You’re Supposed To”, który zbiera same wysokie oceny!

Knocked Loose to muzyczny odpowiednik dowolnego superbohatera. Przyszli na świat w momencie, gdy wydawało się, że metalcore powoli stacza się w przepaść, i udowodnili, że w tym gatunku nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

Kilka dni temu chłopaki powrócili do gry ze swoim nowym albumem, który już od pierwszego dnia premiery zbiera najwyższe oceny!

„You Won’t Go Before You’re Supposed To”

Knocked Loose z Kentucky udoskonalili swój różnorodny, spójny i brutalnie agresywny album, który podsumowuje ogromny postęp, jaki poczynili przez dekadę swojej działalności na scenie i potwierdza ich nieograniczony potencjał parcia do przodu. Wewnętrznie musieli rzucić sobie wyzwanie jako autorzy utworów, zachowując jednocześnie bezlitosną intensywność i niezachwianą szczerość, które zawsze były ich wizytówkami. Ten ciężko pracujący i koncertujący po świecie kwintet z Louisville spojrzał z zupełnie nowej perspektywy po swoim sztandarowym roku w trasie, podczas którego zaprezentowali swoje zaprawione w undergroundzie brzmienie na największych scenach świata.

’You Won’t Go Before You’re Supposed To” jest wypełniony przekraczającymi granice teksturami muzycznymi i samplami, które zespół zbierał przez lata. „Na tym albumie jesteśmy najszybsi w swojej historii; jedziemy po bandzie, jak nigdy dotąd. Wyrzeźbiliśmy też najbardziej chwytliwy i melodyjny utwór, jaki kiedykolwiek dotąd słyszeliśmy, i o to właśnie chodzi” – gitarzysta Isaac Hale mówi. „Zamiast zmierzać w jednym określonym kierunku, chcemy objąć WSZYSTKIE kierunki”.

Knocked Loose „’You Won’t Go Before You’re Supposed To”

Chcecie się przekonać na własnej skórze? Proszę bardzo, album jest już dostępny na serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *