Nowy antywojenny singiel Smash Into Pieces

Nowy antywojenny singiel – „VANGUARD”

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem,”The Arcadia World”. Zespół wydaje dziś swój najnowszy, antywojenny singiel “Vanguard”, któremy towarzyszy czterominutowy film. 

Teledysk do tego utworu można zobaczyć poniżej:

Sam zespół tak opowiada o swoim najnowszym singlu: „Jaki świat chcemy zostawić dla naszych dzieci? ‘Vanguard’ opowiada historię młodego chłopca, który walczy z siłami zła, próbując ocalić swoją rodzinę. Spoglądając w przyszłość, podążamy za chłopcem, który stał się jednym z vanguardów. Wojna jest jak gwałtowne morze łez, w którym wszyscy toną…”

Za miks i mastering singla odpowiedzialny jest Taylor Larsson (m.in. Within Temptation, Asking Alexandria). A w teledysku, który powstał do tego utworu, zespół przechodzi od kinowej produkcji opartej na efektach specjalnych i zielonym ekranie do prawdziwej produkcji filmowej. “Vanguard” to niezwykle sugestywny, pełen akcji czterminutowy film w reżyserii Pavla Trebukhina i zawiera wszystko, czego można się spodziewać po utworze rockowym najwyższej klasy. 

Grupa ma na koncie 6 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach  single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń. Formacja zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour” (listopad/ grudzień 2022), gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Smash Into Pieces zagrają w grudniu 2022 roku w Polsce

Europejska część Worlds Collide Tour, w ramach którego zobaczymy Within Temptation, Evanescence i Smash Into Pieces została przeniesiona na zimę bieżącego roku.

Na przesunięty koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 5 grudnia do gliwickiej Areny. W roli supportu zespołów wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces.

Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia.

Bilety na koncert są dostępne na:
Knock Out Music Store (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę) oraz eBilet.pl (bilety na GC, płytę oraz na sektory).

Twitter Tiktok Twitch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *