Nowy teledysk KaRRamBy do utworu „ESSA!??”. Gościnnie wystąpił w nim Ator z Wideoprezentacji

Do sieci trafił najnowszy klip KaRRamBy do piosenki „ESSA!??”, w którym znany raper obnaża kwestie pandemii i problemy wywołane przez konflikt na wschodzie. W teledysku gościnnie wystąpił Krzysztof „Ator” Wożniak z kanału Wideoprezentacje.

Właśnie do sieci trafił długo wyczekiwany singiel/video KaRRamBy, „ESSA!??”. Piosenka została nagrana we współpracy z MB PRODUCTIONS oraz z gościnnym udziałem Krzysztofa „Atora” Woźniaka, opiniotwórczego Youtubera znanego z kanału Wideoprezentacje.

Singiel zwiastuje nowy album KaRRamBy, który ukaże się jeszcze w tym roku. „ESSA!??” powstała przy współpracy z MB PRODUCTIONS.

KaRRamBa zaprosił do współpracy znanego vlogera

KaRRamBa to polski raper, autor tekstów, muzyk, kompozytor i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Pochodzący z Krakowa artysta, zanim zajął się rapem, zaliczył wiele metalowych składów, z którymi grał koncerty w małych klubach i na większych imprezach. Natomiast Krzysztof „Ator” Woźniak jest znanym internetowym publicystą, który prócz komentowania życia publicznego w Polsce zajmuje się szeroko pojętymi teoriami spiskowymi. Internetowy twórca od wielu lat jest wielkim fanem KaRRamBy.

One thought on “Nowy teledysk KaRRamBy do utworu „ESSA!??”. Gościnnie wystąpił w nim Ator z Wideoprezentacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *