Nowy teledysk od zespołu Kamelot. Zobacz wideo!

Nowy teledysk od zespołu Kamelot. W klipie wystąpiła znana wokalistka. Zobacz wideo i sprawdź kto to taki.

Zobacz nowy teledysk od zespołu Kamelot. W nagraniu wystąpiła znana gwiazda. Obejrzyj wideo i zobacz kto to taki!

Najnowsze wydawnictwo grupy Kamelot „I Am The Empire – Live From The 013” ukaże się już 14 sierpnia 2020 nakładem Napalm Records. Elektryzujący koncert z niesamowitą produkcją i wyjątkowymi gośćmi specjalnymi będzie zawierać wiele ekskluzywnych dodatków.


Zespół Kamelot prezentuje nowy teledysk

Kamelot prezentuje koncertowy teledysk do utworu „Phantom Divine (Shadow Empire)”, w którym gościnnie pojawia się Lauren Hart. Kompozycja pochodzi z nadchodzącego albumu „I Am The Empire – Live From The 013”, który będzie mieć swoją premierę 14 sierpnia 2020. Krążek zostanie wydany pod szyldem Napalm Records.

Zobacz również: Kamelot: nowe koncertowe wydawnictwo i teledysk z udziałem znanych wokalistek

Materiał został zarejestrowany podczas koncertu w legendarnym klubie 013 w Tillburgu. Na albumie wystąpiły gościnnie Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Elize Ryd (Amaranthe), Lauren Hart (Once Human), Charlotte Wessels (Delain), Eklipse oraz Sascha Paeth. Za produkcję odpowiada Jens De Vos z Panda Productions. Miksami oraz masteringiem zajęła się Sascha Paeth.

Z radością prezentujemy video do utworu „Phantom Divine”, jest to nasz drugi klip z nadchodzącego DVD/BluRay. Piosenka ta pochodzi z naszej najnowszej studyjnej płyty “The Shadow Theory” i pojawia się w niej Lauren Hart (Once Human). Podczas całej trasy Shadow Tour była to kompozycja, która nie tylko otwierała nasze występy, ale i nadawała im ton na resztę wieczoru. Fani mówią mi, że ten utwór zawiera esencję brzmienia Kamelot. Mamy nadzieję, że wszyscy podzielacie z nami radość!

-mówi założyciel i gitarzysta zespołu, Thomas Youngblood.

Zobacz wideo!

Występująca w piosence Lauren Hart (Once Human) uzupełnia:

Co za arcydzieło! To był wielki zaszczyt, by móc dzielić scenę z tyloma legendami i być świadkiem tego pięknego kawałka historii Kamelot.

Nowy album będzie zawierał 21 kompozycji, w sumie ponad 100 minut ekscytujących koncertowych doznań oraz wiele ekskluzywnych dodatków, w tym wywiady z gośćmi specjalnymi, członkami zespołu oraz z fanami.

Zobacz również: The Australian Pink Floyd Show – koncert w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *