Obsidian Mantra wystąpią przed Vltimas

Dwa koncerty zespołów już w przyszłym tygodniu!

Fani niekonwencjonalnego podejścia do ekstremy dadzą się im zahipnotyzować, bo wielkopolska death metalowa formacja Obsidian Mantra ucieka tam, gdzie poniesie ją wyobraźnia. Przekonacie się o tym już za kilka dni, gdy będą rozpalali scenę przed nadchodzącymi występami Vltimas. 

Vltimas oraz Obsidian Mantra zagrają 21 czerwca w poznańskim klubie U Bazyla oraz22 czerwca w gdańskim Drizzly Grizzly. Druki kolekcjonerskie na koncert w Poznaniu są już dostępne tutaj. Bilety na wydarzenie w Gdańsku znajdziecie tu.

VLTIMAS (USA/Kanada/Portugalia) death metal:

Trzech charyzmatycznych muzyków, którzy zęby zjedli na metalu: David Vincent (wokal, eks-Morbid Angel, eks-Terrorizer), Rune „Blasphemer” Eriksen (gitara, eks-Mayhem) i Flo Mounier (perkusja, Cryptopsy), komponują świetny death metal z intensywną motoryką i imponującą techniką, w którym bez trudu da się dotrzeć ślady złowieszczego blacku, tak bliskiego Rune. Styl tria idealnie oddaje debiutancki, znakomicie oceniony album „Something Wicked Marching In” (2019). Że te numery kapitalnie sprawdzają się na żywo, mieli już okazję przekonać się fani metalu, którzy przybyli do Krakowa na Mystic Festival 2019. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

OBSIDIAN MANTRA (Polska) death metal: 

Obsidian Mantra funkcjonują od niespełna dekady, ale brzmią, jakby death metalowi poświęcili całe życie. Szukacie tu koźlich rogów, rajdu po cmentarzach i wygrażania wszystkim palcem? Jeśli tak, trafiliście pod zły adres, ale ci, którym bliska jest aranżacyjna brawura późnego Death, The Faceless oraz okazjonalne łypnięcia w stronę nowoczesnego prog metalu, poczują się tu jak w domu. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają: 
VLTIMAS (USA/Kanada/Portugalia) death metal
+

Obsidian Mantra (Polska) death metal

Kiedy: 21 czerwca (wtorek) 2022
Gdzie: Poznań @ U Bazyla, ul. Norwida 18A 
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 22 czerwca (środa) 2023
Gdzie: Gdańsk @ Drizzly Grizzly, ul. Elektryków
Bilety: 69/79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Drizzly Grizzly

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT
– SKLEP DRIZZLY GRIZZLY (tylko Gdańsk!)


Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Drizzly Grizzly
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *