Okkultokrati wystąpi we Wrocławiu z Maggot Heart i Nekromantheon

Zespoły zagrają już 17 czerwca w klubie Akademia.

Okkultokrati oraz Maggot Heart możecie już kojarzyć np. ze składu gdańskiego Mystic Festivalu. Możecie też kojarzyć, że grupy nagrały razem split (2021, Rapid Eye Records), z którego utwory usłyszymy na żywo już 17 czerwca 2022 roku we wrocławskiej Akademii.
Trzecim artystą tego wieczoru będzie zespół Nekromantheon, promujący swoje najnowsze wydawnictwo „Visions Of Trismegistos” (2021, Indie Recordings).
Przedsprzedaż I puli biletów rozpoczęła się właśnie tutaj (druki kolekcjonerskie) Nie zapomnijcie także dołączyć do wydarzenia na Facebooku!

OKKULTOKRATI (Norwegia) sludge/black metal, hardcore punk:

Muzyce tego sekstetu z Oslo po prostu nie sposób się oprzeć! Okkultokrati, dwukrotni laureaci norweskich Grammy, tworzą niesamowite dźwięki, w których chłód ubrany jest w smolisty mrok nocy, w którym co jakiś czas unoszą się chmury „zioła”.
W twórczości Okkultokrati duży pierwiastek piekła, podawany w tak rytmicznie zaraźliwy sposób, iż nie da się ustać w miejscu. Zespół istnieje od 2008 roku i sukcesywnie pożycza to, co najwartościowsze od, dajmy na to, późniejszego Darkthrone, Motörhead, Sister Of Mercy, Venom, a nawet klasyków heavy pokroju Judas Priest. Miesza w kotle pożyczone składniki, a potem wychodzą z tego takie pyszności, jak albumy „Raspberry Dawn” (2016) i „La Ilden Lyse” (2020), oba nagrodzone norweskimi Grammy. Okkultokrati to zero ściemy. Jest konkretnie, mrocznie, metalowo i zawsze do przodu. O balladach zapomnijcie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

MAGGOT HEART (Szwecja/Niemcy) rock alternatywny, noise rock:

Trio Maggot Heart na pewno zainteresuje ono tych, którzy ciepłymi uczuciami darzyli/darzą znamienite ekipy Grave Pleasures i In Solitude.
Dlaczego akurat tych ekip? Bo, po pierwsze, grali w nich założyciele Maggot Heart, gitarzystka i wokalistka Linnea Olsson oraz perkusista Uno Bruniusson, a po drugie, w muzyce tria odbijają się echa dokonań wymienionych formacji. Aczkolwiek wzbogacone o zagrywki typowo hardrockowe, a czasem nawet zahaczające o D-beatowe patenty i granie w klimatach Killing Joke. Skład kapeli uzupełnia jeszcze jedna pani, którą jest grająca na basie Olivia Airey. Żeby nie rozwodzić się długo o tym, jak wysokiej jakości jest muzyka Maggot Heart, wystarczy przytoczyć opinię wspomnianego wyżej Fenriza: „Gdy ich słucham, mam gęsią skórkę!”. Tak legendarny Norweg zareagował na płytę „Mercy Machine” z 2020 roku.

– YOUTUBE

NEKROMANTHEON (Norwegia) speed thrash/death metal:

To nie mogło się nie udać. Wielbiący i znakomicie czujący metalowy old school goście z przezacnych norweskich załóg Obliteration i Audiopain w 2005 roku założyli kapelę. Nazwali ją Nekromantheon i oddają w niej pokłon speed thrashowi starej szkoły. Doprawiając go szczyptami death i black metalu. Panów jest trzech i są to Sindre Solem (gitara basowa, wokal; także Obliteration), Christian „Kick” Holm (perkusja; także Audiopain) oraz Arild „Arse” Myren Torp (gitara, wokal; także Abhorration, Obliteration). Jeśli ktoś kocha Dark Angel, Razor, Slayera, Possessed, wczesny Kreator, na bank nie będzie mógł się oderwać od takich wspaniałości z logo Nekromantheon, jak choćby wydany w 2021 roku album ” Visions Of Trismegistos”.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają:
OKKULTOKRATI (Norwegia) sludge/black metal, hardcore punk
+
Maggot Heart (Szwecja/Niemcy) rock alternatywny, noise rock
Nekromantheon (Norwegia) speed thrash/death metal

Kiedy: 17 czerwca (piątek) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *