Okładka do kultowego „Powerslave” Iron Maiden inspiracją do powstania… toalety! Co sądzicie o takim tronie?

Okładka kultowego albumu Iron Maiden została inspiracją do stworzenia toalety! „Tron” z motywu „Powerslave” robi wrażenie.

Pamiętacie „sławną” toaletę przypominającą perkusistę Metalliki? Tak jest, Lars doczekał się swojego „pomnika” jako muszla klozetowa. Można uznać to za nieśmieszny żart. Ale faktycznie coś takiego istnieje!

Prince Midnight i jego ekscentryczna sztuka.

Autorem ekscentrycznej sztuki jest artysta działający pod pseudonimem Prince Midnight, który w 2021 roku stworzył dość nietypowe dzieło. Bez wątpienia możemy zaliczyć je do przedmiotów codziennego użytku. Prince Midnight wykonał bowiem pełnofunkcjonalną toaletę wyglądem przypominającą Larsa Ulricha z Metalliki. Zdjęcia szybko obiegły wszystkie końce internetu, zazwyczaj malując uśmiechy na twarzach internautów. W 2021 toaleta została umieszczona w galerii sztuki Brass Mug w Południowym Tempa na Florydzie. Oczywiście szczęśliwiec mógł wylicytować Larsa już od 5000$. O Prince Midnight mogliście już słyszeć wcześniej, a to za sprawą dość nietypowego detalu, którym ozdobił swoją gitarę. Mężczyzna skonstruował swój instrument, używając do tego szkieletu swojego wujka. Czy to jest jeszcze sztuka, czy już delikatna przesada?

Sedes Lars Ulrich, fot. Dave Decker (citampa.com)

Tron „Powerslave”. Czyli powrót „toaletowego” artysty

Kiedy toaletowa wersja Larsa ujrzała światło dzienne i obiegła internet wzdłuż i wszerz, Prince Midnight nie spoczął na laurach. Twórca toalet wpadł na kolejny genialny pomysł. Tym razem na jego celowniku znalazła się legendarna okładka do albumu „Powerslave” zespołu Iron Maiden. Jesteście ciekawi, jak wygląda „tron” w egipskim stylu? Podsyłamy Wam parę zdjęć z instagramowego konta artysty.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prince Midnight (@princemidnightx)

Tak wygląda skończone dzieło i dumny twórca. Tron godny Faraona!

Iron Maiden zagrają już niebawem w Polsce. Szczegóły wydarzenia

IRON MAIDEN wyruszy 28 maja w trasę koncertową po Europie!
Trasa THE FUTURE PAST TOUR zawierać będzie wcześniej niewykonywane utwory z ostatniego studyjnego albumu zespołu – Senjutsu, a także skupi się na kultowej płycie Somewhere In Time z 1986 roku oraz innych klasycznych kawałkach.

Gościem specjalnym podczas dwóch koncertów Iron Maiden będzie zespół The Raven Age.

13.06.2023
14.06.2023
TAURON Arena Kraków


Bilety na LIVENATION.PL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *