OneRepublic pierwszą gwiazdą Colours of Ostrava 2023

Festiwal Colours of Ostrava 2023 ogłosił pierwszego wykonawcę na 2023 rok. Jest nim OneRepublic!

Amerykańska poprockowa formacja, prowadzona przez charyzmatycznego wokalistę, multiinstrumentalistę i autora wielu kompozycji – Ryana Teddera to jeden z najbardziej utytułowanych współczesnych zespołów świata dzięki przebojom „Secrets, Apologize”, „Feel Again”, „Love Runs Out”, „Counting Stars”, „Run” czy „Rescue Me”.

OneRepublic zagra na Colours of Ostrava 2023

Zespół przyjedzie do Ostrawy z nowym materiałem muzycznym! Początkiem 2022 roku OneRepublic wydali singiel „West Coast” na szósty album studyjny, a ich nowa piosenka „I Ain’t Worried” pojawiła się na ścieżce dźwiękowej do filmu Top Gun: Maverick.

Nominowany do nagrody Grammy zespół OneRepublic to autor piosenek i wokalista Ryan Tedder, gitarzyści: Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher.

Zespół wydał swój debiutancki album Dreaming Out Loud w 2007 roku. Wydany nakładem Mosley Music Group / Interscope zawierał pokryty platyną singiel „Apologize”, który osiągnął szczyty list przebojów i list sprzedaży na całym świecie oraz otrzymał nominację do nagrody Grammy.

Drugi album zespołu, Waking Up z 2009 roku, przyniósł hity „All the Right Moves”, „Secrets” i „Good Life”.

W 2013 roku zespół wydał pokryty platyną album „Native”, na którym znalazł się hit „Counting Stars”, który sprzedał się w ponad 33 milionach egzemplarzy, a zespół wyruszył w światową trasę koncertową.

W 2016 roku OneRepublic wydali czwarty album zatytułowany Oh My My.Ostatniej wiosny zespół wypuścił też utwór „Start Again ft. Logic”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Netflix 13 Reasons i „Connection”, który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep.

Obecnie zespół pracuje nad nowym albumem i współpracuje z Galantis i Kygo.

OneRepublic to dziś jeden z zespołów odnoszących największe sukcesy globalne. Świadczą o tym wyprzedane trasy koncertowe po stadionach i miliardy odtworzeń ich najsłynniejszych hitów.

Sekstet z Kolorado od samego momentu powstania w 2002 roku podbija świat z pozytywnym nastawieniem do życia hołdując filozofii Teddera:

Myślę, że instrukcje, jak uczynić świat lepszym miejscem są proste. Musisz dbać o innych ludzi przynajmniej tak bardzo, jak dbasz o siebie. Wierzę, że empatia i życzliwość to dwie najcenniejsze cechy na świecie.

Colours of Ostrava 2023. Gdzie kupić bilety?

Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal wielogatunkowy, odbywający się od 2002 roku w czeskiej Ostrawie. W 2012 roku festiwal przeniesiono na obrzeża miasta, do niezwykłego, postindustrialnego kompleksu huty Dolní Vítkovice.

Edycja 2023 odbędzie się w dniach 19-22 lipca 2023 w Ostravie, w Czechach.

Bilety do nabycia: https://www.colours.pl/e-shop/kup-bilet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *