Opozycja i Gallileous w RUDEBOYCLUB!

Opozycja i Gallileous koncertowo w RudeBoy ClubTakiego grania jeszcze nie było! Opozycja i Gallileous na scenie RudeBoy Club uformują przestrzeń, która pochłonie Was bez reszty. Wytrawne, bardzo gitarowe dźwięki, niebanalne, wyraziste głosy i teksty rozbudzające myśli, wypełnią czwartkowy wieczór, już 9 grudnia od godz. 19.00. Zapewniamy, będzie kosmicznie, progresywnie i mega rockowo!
Gallileous, grupa niegdyś silnie związana z polską sceną doom metalową, od kilku lat koncentruje swe muzyczne ambicje wokół space rocka, hard proga czy psychodelicznego rocka lat 70-tych i z powodzeniem raczy fanów hipnotyzującymi, ale i energicznymi kompozycjami. Podczas koncertu w RudeBoy Anna Pawlus, Tomasz „Stona” Stoński, Micha Szendzielorz i Mateusz Weber-Mieszczak zaprezentują absolutnie premierowe, totalnie świeże utwory, jakie tworzą ich nową płytę „Fosforos”. Z pewnością artyści sięgną też po kompozycje, jakie wybrzmiewają m.in. na krążkach „Moonsoon” czy „Stereotrip”.
Ciekawymi aranżacjami utworów, dedykowanych specjalnie na ten wieczór, zaskoczy Was grupa Opozycja. Sensowny przekaz, rockowe brzmienie wzbogacone przez elektronikę, elektryzujące kompozycje – to na nich muzycy aktualnie opierają swą artystyczną wypowiedź. Grupa ma za sobą bogatą w szczegóły historię, w trakcie której metamorfozie ulegał nie tylko skład zespołu, ale i sposób grania. Każda taka zmiana hartowała jej charakter, była też impulsem do rozwoju i sięgania po nowe. Niemniej, zawsze sednem funkcjonowania Opozycji na scenie, była i jest autentyczność. O tym po raz wtóry przekonają Was Marek „Monsters” Tomkowicz, Michał Ucher, Rafał Kupski i Piotr Tkocz.
Koneserzy dobrych dźwięków, intrygujących brzmień i mocnego gitarowego grania bezwzględnie powinni pojawić się RudeBoy Club w Bielsku Białej już 9 grudnia.

Opozycja i Gallileous zagrają w Rudeboy

Opozycja i Gallileous zagrają w Rudeboy (Bielsko Biała) 9 grudnia o godzinie 19-tej.

🎫 Bilety
Bilety – 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu.
Tekturki są dostępne w Rudeboy Club oraz salonie Muzycznym Elpa.
_________________________
PŁATNOŚCI :
💰za bilety/ tekturki kolekcjonerskie, po które „osobiście” przychodzicie do naszych punktów, są dostępne tylko za gotówkę!
💳 Elektronicznymi transakcjami – kartami płatniczymi – możecie oczywiście posługiwać się podczas koncertu na barze, zakupując swoje ulubione napoje;) 🍻🍒🍹🍷🥤
—————-
🪑REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH:
aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na 📲 nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
💻imię i nazwisko,
💻ilość osób,
💻nazwę lub datę wydarzenia
🛋 loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
__________________________
ℹ️ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:
😷Przy wejsciu do musicie posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjeciem;
😷Przestrzeń koncertu będzie wygrodzona i aby wiekszasc z Was mogla zasiasc przy stolikach – zasady jak w restauracjach;
😷Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu;
😷Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 1,5m i zakrycie nosa i ust (chyba ze siedzicie razem w lozy przy stoliku lub jesli jestescie rodzina);
😷Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *