Organizacja Savage Land prezentuje utwór „Black Rock Heart”. Ciężka muzyka na pomoc lasom deszczowym.

To kolejny rozdział we współpracy z organizacją non-profit SAVAGE LANDS. Posłuchajcie singla „Black Rock Heart” z gościnnym udziałem Kai Uwe Faust z HEILUNG i Chloé Trujillo.

Wykorzystując tantiemy ze sprzedaży pierwszy singla, organizacja Savage Lands niedawno uchroniła 60 000 stóp kwadratowych kostarykańskiego lasu deszczowego przed wycięciem. Jednak na swoim nowym singlu „Black Rock Heart” ci rozwścieczeni metalowcy ostrzegają nas, że jeśli nie będziemy słuchać, świat, jaki znamy, może już niedługo przestać istnieć.

Zanim będzie za późno

Już samo słuchanie singla „Black Rock Heart” pomaga wspierać Savage Lands, ponieważ 100% tantiemów za utwór finansuje działania na rzecz ochrony przyrody prowadzonej przez muzyków organizacji non-profit w Kostaryce.

„Chcieliśmy, aby ta piosenka odzwierciedlała naszą rosnącą frustrację związaną ze sposobem, w jaki fala upałów na rynku nieruchomości niszczy ekosystem Kostaryki” – mówi Sylvain. „Black Rock Heart” rzeczywiście brzmi bardziej gniewnie i agresywnie niż to, co słyszeliśmy wcześniej z prezentowanego materiału od Savage Lands. Sylvain gra gitarową solówkę, która jest niczym pistolet sygnałowy, ale główny riff to szalone uderzenie, które strąca nas w dół, wyostrzony jedynie przez poczerniały rytm w tle. „Jest w nim trochę więcej black’n’rolla, co miało duży wpływ na tytuł”.

Black Rock Heart

Savage Lands, to organizacja, która zaprasza wielu wybitnych muzyków do współpracy. Na singlu „Black Rock Heart” usłyszymy między innymi: Chloé Trujillo, Kaia Uwe Fausta (Heilung), Dirka Verbeurena (Megadeth), Sylvaina Demercastela, Etienne Tretona (Black Bomb A), Poun (Black Bomb A)

Możecie również wesprzeć organizację Savage Land TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *