Orphaned Land na jedynym koncercie w Polsce

Już 15 września zespół wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce z przekrojowym setem, a towarzyszyć mu będą Science of Disorder oraz Nest of Plague!

W grudniu zeszłego roku Orphaned Land podzielili się z fanami koncertowym albumem “A Heaven You May Create”, będącym zapisem obchodów 30-lecia ich działalności.

ORPHANED LAND (Izrael / Century Media Records) – oriental metal

Orphaned Land w 2021 roku obchodzili swoje 30. urodziny, który to fakt celebrowali specjalnym koncertem w Tel Avivie w hali Heichal HaTarbut, nazywanej tamtejszą “Hall of Fame”. Trzeba przyznać, że formacja potrafi świętować z rozmachem – na scenie towarzyszyła im orkiestra, w której skład wchodziło 60 muzyków, a w całym wydarzeniu uczestniczyło 2 500 tysiąca fanów. Wszystko zostało zarejestrowane i uwiecznione na koncertowej płycie “A Heaven You May Create”, która ukazała się w grudniu zeszłego roku nakładem wytwórni Century Media. Ten szczegółowo dobrany, przekrojowy set będziemy mogli usłyszeć już we wrześniu w stołecznej Hydrozagadce, bo to w ramach promocji tego krążka orientalni metalowcy w końcu przybędą do naszego kraju!

SCIENCE OF DISORDER (Szwajcaria) – metal

Wieczór otworzą dwa zespoły: szwajcarski Science of Disorder oraz węgierski Nest of Plague. Pierwsi mieszają starą, metalową szkołę ze szwedzkim brzmieniem, w swojej karierze supportowali takie nazwy jak Megadeth, Septicflesh, Bullet For My Valentine czy Entombed, a ich ostatnia płyta “Apoptose” ukazała się w 2022 roku. W tym samym roku światło dzienne ujrzał również ostatni jak dotąd krążek Węgrów z Nest of Plagues. Wydawnictwo to najwyższych lotów mieszanka metalcore’u z deathcorem, a gościnnie usłyszymy na nim Lenę Scissorhands z Infected Rain.

NEST OF PLAGUES (Węgry) – deathcore, metalcore

Szczególy koncertu ORPHANED LAND + Science of Disorder, Nest of Plagues

15.09.2024 Warszawa, Hydrozagadka

BILETY: https://bit.ly/ORPHANED_LAND_WWA

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *