Ostatnia szansa, aby kupić bilety w niższej cenie na Mystic Festival 2024

Lepiej być pięknym, młodym, zdrowym, bogatym i mieć bilet na Mystic Festival w kieszeni czy płacić za niego w ostatniej chwili, więcej, w dodatku ryzykując, że przegapi się moment, w którym wejściówki zostaną wyprzedane?

Odpowiedzcie sobie na to pytanie w skrytości waszych czarnych serc, a my tymczasem przypomnimy, że Mystic Festival 2024 już za niespełna miesiąc. Odbędzie się w Gdańsku Stoczni i potrwa od 5 do 8 czerwca. Na pięciu scenach wystąpi ponad 90 zespołów – od klasyków po awangardę, od mrocznych, folkowych ballad i elektroniki po metalową ekstremę.

Bilety na Mystic Festival 2024

Bilety i karnety można jeszcze nabyć w niższej cenie https://tickets.mysticfestival.pl/pl/

A już w poniedziałek, punktualnie o 12.00 zmieniają się ceny biletów i do festiwalu lub do wyczerpania puli będzie można je kupić za:

Bilet jednodniowy (wybrany dzień w terminie 6-8.06) – 389 zł

Bilet dwudniowy (6-7.06) – 599 zł

Bilet weekendowy (7-8.06) – 599 zł

Karnet czterodniowy – 849 zł

Karnet czterodniowy VIP – 1299 zł

Upgrade Vip – 500 zł

Na Mystic Festival 2024 zapraszamy do Gdańska Stoczni w dniach 5-8 czerwca.

W programie: Megadeth, Bring Me The Horizon, Machine Head, Bruce Dickinson, Kreator, Kerry King, Satyricon, Enter Shikari, Body Count, Accept, Paradise Lost, Biohazard, Chelsea Wolfe, Furia, Fear Factory, Leprous, Thy Art Is Murder, Graveyard, Sodom, Zeal & Ardor, Dark Funeral, Orange Goblin, Life Of Agony, Lord Of The Lost, Insomnium, Terrorizer, Vio-Lence, Suffocation, High On Fire, Mysticum, Asphyx, Crowbar, Kadavar, Textures, Blackgold, High Vis, Villagers Of Ioannina City, 1000mods, Until I Wake, Hanabie, Wargasm, Crystal Lake, Dool, Vltimas, Blasphemy, Bewitched, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs, Bob Vylan, Mork, Owls Woods Graves, Mānbryne, Gutalax, Ghøstkid, Skalmold, Gaupa, The Shits, Zamilska, Sanguisugabogg, Blood Command, Cage Fight, Ithaca, Mimi Barks, Endseeker, Lik, Wayfarer, Five The Hierophant, Lamp of Murmuur, Evil Invaders, Party Cannon, Dodsrit, Ingested, Witching, Wyatt E., Dvne, Slope, The Last Decade, Massive Wagons, Ditz, ten56, Trepaneringsritualen, The Broken Horizon, Múr, Nakkeknaekker, My Diligence, Schizma, Totenmesse, Wij, Ampacity, Sznur, Embrional, Hellfuck, .Wavs, Misguided, Rascal i Sewer Dwellers.

Więcej informacji i bilety: https://www.mysticfestival.pl/

Karnety możecie nabyć również za pośrednictwem serwisu https://www.ebilet.pl/ – w ofercie sprzedaż ratalna. Kupujesz dziś, płacisz później.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *