Ozzy Osbourne powróci na scenę. Zagra koncert jeszcze w tym roku

Ozzy Osbourne zapowiada swój powrót na scenę. Pojawi się jeszcze w tym roku podczas festiwalu w Ameryce. Gdzie będzie można usłyszeć Księcia Ciemności?

Ozzy Osbourne czuje się o wiele lepiej. Jest to świetna wiadomość dla jego fanów. Kiedy muzyk ogłaszał przejście na emeryturę, w sieci zawrzało. Wiele osób miało nadzieję, że przekładana od kilku lat trasa z Judas Priest dojdzie do skutku. Niestety na przeszkodzie stanął stan zdrowia artysty.

Ozzy Osbourne czuje się znacznie lepiej. Powróci na scenę jeszcze w tym roku

Sharon Osbourne, żona oraz managerka Ozzyego twierdzi, że jego stan zdrowia poprawił się na tyle, że będzie mógł pojawić się podczas festiwalu w Ameryce.

Ma się dobrze. Ma się znacznie lepiej. Teraz jest to już oficjalnie potwierdzone, więc mogę o tym mówić: Ozzy zagra 6 października koncert w Ameryce. Tam, gdzie odbywa się Coachella. Ozzy nigdy się nie poddał. Wraca.

Sharon Osbourne w wywiadzie dla „Piers Morgan Uncensored”

„Wrócę na tę pieprzoną scenę”. Ozzy zagra na Power Trip Festival

Artysta jest bardzo zdeterminowany. Mimo że aktualnie ma problemy z równowagą i 90-minutowe występy z chodzeniem nie wchodzą w grę. Muzyk rozważa granie ich na siedząco. Aktualnie myśli nad koncertowaniem na specjalnym tronie- jak przystało na Księcia Ciemności. Ma być to specjalna ruchoma konstrukcja, która zapewni muzykowi możliwość poruszania się na scenie, bez fizycznej fatygi.

Ozzy wystąpi podczas październikowego festiwalu Power Trip. Razem z nim wystąpią zespoły takie jak: Metallica, Iron Maiden, AC/DC czy Guns’n’Roses. Brzmi jak wymarzony lineup dla fanów legend!

Ozzyemu życzymy dużo siły i wytrwałości. Miejmy nadzieję, że ten koncert nie będzie jedynym show w jego kalendarzu i artysta powróci do koncertowania. Nawet jeśli miałby siedzieć na specjalnym tronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *