Papa Roach w styczniu wystąpią w Warszawie!

Papa Roach świętuje 25 rocznicę wydania kultowego, debiutanckiego albumu „INFEST”. Goście specjalni tej przełomowej trasy zostaną ogłoszeni w późniejszym terminie.

Podczas nadchodzącej trasy, zespół odbędzie podróż w głąb swojego ogromnego katalogu muzycznego, jednocześnie świętując 25. rocznicę wydania kultowego, debiutanckiego albumu „INFEST”.

Papa Roach to zdobywcy platynowych wyróżnień oraz dwukrotnie nominowani do nagrody GRAMMY liderzy alternatywnej muzyki hardrockowej, którzy w 2020 roku obchodzili 20. rocznicę wydania swojego kultowego albumu „INFEST”. Papa Roach nie są obojętni w zwracaniu uwagi na zdrowie psychiczne i robią to od pierwszego dnia działalności z kultowym wydaniem „Last Resort” na czele.

Od tego czasu zespół wydał 10 albumów studyjnych, w tym najnowszy „Ego Trip” wydany przez własną wytwórnię New Noize Records za pośrednictwem ADA/Warner Music. „Ego Trip” zdobył do tej pory ponad 360 milionów globalnych streamów i zawierał cztery single #1, w tym najnowszy „Leave A Light On (Talk Away the Dark)”, który jest największym hitem zespołu od dekady. Grupa ma na koncie łącznie 26 hitów w Top 10 i 12 utworów #1. 24 lata po rozpoczęciu kariery zespół nadal wywiera globalny wpływ.

Papa Roach w styczniu wystąpi w Warszawie – szczegóły koncertu


27 stycznia 2025 COS Torwar, Warszawa

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środę, 3 lipca o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 5 lipca na LiveNation.pl o godz. 11:00
ZESPÓŁ BĘDZIE ŚWIĘTOWAŁ 25. ROCZNICĘ WYDANIA DEBIUTANCKIEGO ALBUMU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *