Parada głupców. Premiera nowego klipu Within Temptation

Nakręcony w Kijowie pod kierunkiem znanego ukraińskiego reżysera Indy’ego Haita, teledysk do „A Fool’s Parade” przedstawia frontmankę Within Temptation – Sharon den Adel wraz z wokalistą Alexem Yarmakiem.

“A Fool’s Parade” to pierwszy singiel zespołu wydany po ósmym studyjnym albumie “Bleed Out” (20.10.23). Piosenka ukazała się 5 kwietnia i jest swoistym hymnem przeciwko zwodniczym manewrom Rosji. Poprzez swoją muzykę Within Temptation w dalszym ciągu rzuca światło na okrutną inwazję Rosji na Ukrainę i ukazuje trudną rzeczywistość, z którą borykają się Ukraińcy.

Grupa Within Temptation ogłosiła, że na czas wojny wszystkie tantiemy za piosenkę zostaną przekazane na rzecz Music Saves UA.

Ta decyzja podkreśla niezachwiane wsparcie zespołu dla Ukrainy i jego ciągłe zaangażowanie w takie inicjatywy jak fundacja Ukraine Aid OPS.

Bleed Out 2024 Tour

Zespół ogłosił wielką, arenową trasę koncertową po Europie na jesień 2024 roku. Trasa rozpoczyna się we wrześniu dwoma prawie już wyprzedanymi koncertami w Holandii i będzie kontynuowana w całej Europie. Within Temptation zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 25 października.

Dostępne są pakiety VIP, które zapewniają fanom niezapomniane wrażenia, w tym meet & greet oraz ekskluzywne gadżety. Bilety, pakiety VIP i więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Within Temptation pod adresem www.within-temptation.com oraz stronie organizatora www.livenation.pl

Czytaj także: Within Temptation – za demokrację warto umrzeć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *