Paradise Lost zagrał specjalny set na Mystic Festival 2024

Paradise Lost, brytyjska legenda gothic metalu, zagrała niezapomniany koncert na tegorocznym Mystic Festival w Gdańsku. Zespół przygotował specjalny set na koncert w Stoczni Gdańskiej.

Zespół w Gdańsku zaprezentowal przekrój swojej wieloletniej dzialaności. Setliste na ten koncert układali fani zespołu. Paradise rozpoczął koncert od jednego ze swoich klasyków, „Enchantment”, który od razu wprowadził publiczność w odpowiedni nastrój. Następnie zagrali „Tragic Idol”, „Hallowed Land”, oraz dawno nie grany przez zespół utwór „Mouth”. Nie zabrakło takich hitów jak „As I Die”, „One Second”, „Embers Fire” oraz „Say Just Words”, które wywołały ogromny entuzjazm wśród fanów. Publiczność śpiewała razem z zespołem, tworząc niezapomnianą więź między artystami a widownią.

W setliście znalazły się także utwory takie jak „Faith Divides Us – Death Unites Us”, „Mouth” i „Erased”. Każdy z tych kawałków przypominał, dlaczego Paradise Lost pozostają jednymi z najważniejszych przedstawicieli gatunku.

Koncert zakończył się pełnym emocji wykonaniem „The Last Time”, które pozostawiło publiczność w pełnym zachwycie i euforii. To był wieczór, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników Mystic Festival.

Paradise Lost zaprezentował w Gdańsku specjalną setliste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *