Pet Shop Boys – 30 lat minęło od wydawnictwa „Very / Relentless”

Jesienią tego roku minęło równo 30 lat od wydania albumu Very. Jednym ze specjalnych wydań tego albumu było dwupłytowe „Very / Relentless”.

Album „Very” zespołu Pet Shop Boys ukazał się jesienią 1993 roku. Poza regularną wersją albumu ukazało się limitowane dwupłytowe wydawnictwo w miękkiej okładce „Very / Relentless„. „Relentless” był drugim krążkiem na tym wydawnictwie. Zawiera on sześć eksperymentalnych kompozycji, z których pięć nie ukazało się na żadnym innym wydawnictwie. Jedynie „Forever In Love” ukazał się na dwupłytowym „Very / Further Listening” wydanym w 2001 roku i wznowionym w 2018.

W październiku 2023 roku „Relentless” został wydany jako osobne wydawnictwo (wcześniej istniała wersja winylowa złożona z trzech krążków, lecz dostępna w bardzo wysokich cenach na rynku wtórnym z racji niskiego nakładu). Obecnie wydawnictwo to jest dostępne na winylu (limitowany żółty krążek) oraz na płycie CD. Tracklista wydawnictwa przedstawia się następująco:

  1. My head is spinning
  2. Forever in love
  3. KDX 125
  4. We came from outer space
  5. The man who has everything
  6. One thing leads to another

Wydawnictwo to zarówno na winylu jak i na CD nadal jest dostępne w dobrych sklepach muzycznych

Pet Shop Boys wystąpią w Warszawie w lipcu 2024

3 lipca w warszawskiej Hali Torwar wystąpi duet Pet Shop Boys w ramach trasy „DREAMWORLD The Greatest Hits Live”. Nie zabraknie i tu największych przebojów, które zespół zgromadził na przestrzeni 40 lat. Świetna zabawa i wieczór wspomnień w jednym – gwarantowane! Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety na warszawski koncert dostępne są w serwisie biletserwis.

Ceny biletów:

Płyta GA: 295 zł – 325 zł
Płyta GC: 395 zł – 425 zł
Trybuny: 365 zł – 395 zł
Do ceny biletu należy doliczyć jeszcze opłatę serwisową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *