Peter Gabriel wypuścił drugiego singla z nadchodzącej płyty [VIDEO]

Peter Gabriel właśnie wydał drugiego singla z nadchodzącego albumu „i/o”. Nowy utwór nosi tytuł „The Court”

Niespełna miesiąc po pierwszym singlu „Panopticom” ukazał się drugi singiel „The Court” z nadchodzącego albumu Petera Gabriela „i/o”.

Nowy singiel Petera Gabriela

O utworze „The Court” artysta mówi, że zainspirowała go praca Namati, której misją jest zapewnianie ludziom na całym świecie dostępu do wymiaru sprawiedliwości, na który inaczej by ich nie było stać.

Miałem pomysł na refren„ The court will rise ”, więc stał się swobodnym, impresjonistycznym tekstem, który łączy się ze sprawiedliwością, ale jest w nim poczucie pilności. Większość życia to walka między porządkiem a chaosem, a w pewnym sensie sprawiedliwość lub system prawny jest czymś, co narzucamy, aby spróbować wprowadzić jakiś element porządku do chaosu. Często jest to nadużywane, często jest to działanie niesprawiedliwe i dyskryminujące, ale jednocześnie jest prawdopodobnie istotną częścią cywilizowanego społeczeństwa.

Mówi Peter Gabriel

Poniżej przedstawiamy klip do „The Court”:

Peter Gabriel w Polsce. Data, miejsce, bilety:

18 maja 2023 roku koncertem w krakowskiej Tauron Arenie rozpocznie się trasa koncertowa Petera Gabriela po Europie. Bilety na krakowski koncert dostępne na stronach livenation.pl oraz Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *