Phil Campbell And The Bastard Sons zagrali w Lublinie

Phil Campbell wraz z zespołem wystąpili w Lublinie w ramach trasy koncertowej promującej wydany w tym roku album Kings Of The Asylum.

Był to jedyny ogłoszony koncert tej formacji w naszym kraju. Jako support wystąpił zespół Fury, który doskonale podpalił publikę przed solidnym rockowym koncertem.

Phil Campbell And The Bastard Sons w Polsce

Phil Campbell przez wiele lat był związany z legendarną grupą Motörhead. Po śmierci Lemmy’ego Kilmistera nie zaprzestał jednak swojej muzycznej przygody i krótko po rozpadzie Motörhead, założył nowy zespół. Swoją debiutancką EP wydali w 2016 roku. Oprócz tego ich dyskografia zawiera 2 albumy live, oraz 3 pozostałe albumy studyjne wliczając w to Kings Of The Asylum.

Ich muzyka to czysty hard rock w połączeniu z southern metalem. W wielu swoich utworach można poczuć klimat starego Motörhead, chociażby w „No Turning Back”. Mimo krótkiej, bo piętnasto utworowej set listy zagrali naprawdę porządny kawał muzyki. Tak jak mają to w zwyczaju, zagrali również kilka starych numerów Motörhead, takich jakich „Going to Brazil”, „Killed by Death” czy „Ace of Spades”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *