Pierwsza angielskojęzyczna biografia Bathory już wkrótce

Wydawnictwo Pagan Records oraz Monomaniax zapowiedziały wydanie po angielsku książki „From Hades to Valhalla… BATHORY – The Epic Story”, nieoficjalnej, lecz definitywnej biografii jednego z najbardziej wpływowych zespołów metalowych wszech czasów.

Książka autorstwa znanego dziennikarza muzycznego, José Luisa Cano Barrona, to obszerna publikacja, która zgłębia bogatą karierę zespołu Bathory, oferując nieocenzurowane i starannie zbadane spojrzenie na ich przełomową muzykę i trwałe dziedzictwo.

Książka o Bathory już wkrótce

Książka „From Hades to Valhalla… BATHORY – The Epic Story” będzie dostępna od 29 maja 2024 roku, ale już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem Pagan Records tutaj: https://tinyurl.com/24puj3ft

Pierwotnie opublikowana po hiszpańsku, „From Hades to Valhalla… BATHORY – The Epic Story” została przetłumaczona na język angielski, czyniąc to niezbędne dzieło dostępnym dla szerszego grona odbiorców. Na 156 żywych stronach, wypełnionych rzadkimi fotografiami, ilustracjami i reprodukcjami, książka opowiada o podróży Bathory od ich wczesnych korzeni black metalowych po mistrzostwo w metalu wikingów, malując barwny portret zespołu, który wykraczał poza wszelkie kategorie i kształtował dźwięk black i extreme metalu.

„From Hades to Valhalla… BATHORY – The Epic Story” to coś więcej niż zwykła biografia. Oferuje głęboką analizę muzyki Bathory i jej wpływu na scenę metalową. Cano Barron, wykorzystując swoją obszerną wiedzę i dostęp do informacji z pierwszej ręki, dostarcza wglądów w twórczy geniusz enigmatycznego lidera Bathory, Quorthona.

„To niezbędne dzieło dla biblioteki każdego fana metalu. Dzięki wciągającej narracji, bogactwu historycznych szczegółów i zachwycającej oprawie wizualnej, książka oferuje unikalne i wciągające odkrywanie jednego z najbardziej szanowanych zespołów metalowych.

Szczegóły książki:

  • Tytuł: From Hades to Valhalla… BATHORY – The Epic Story
  • Autor: José Luis Cano Barron
  • Wydawca: Pagan Records / Monomaniax
  • Format: Twarda okładka
  • Ilość stron: 156
  • Język: angielski
  • Data wydania: 29 maja 2024
  • Link do przedsprzedaży: https://tinyurl.com/24puj3ft

O autorze José Luis Cano Barron to doświadczony dziennikarz muzyczny, autor i producent z głęboką pasją do gatunku. Jego poprzednie prace obejmują „Black Metal y sus antecedentes siniestros en el Rock y el Heavy Metal 1960-1994”, „Cry out for Metal! The GAMA Records bands”, „Banzai Records – The Power of Canadian Steel Blade” oraz „Reporte de Guerra – 40 anos de SODOM 1982-2022”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *