Pierwsze informacje o MATERIAFEST 2024 w Szczecinku

Dwunasta edycja festiwalu MATERIAFEST odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia 2024 na terenie pod wieżą Bismarcka nad jeziorem Trzesiecko w Szczecinku. Organizatorzy ogłaszają pierwsze zespoły

MateriaFest – święto muzyki gitarowej w Szczecinku. Od dziesięciu lat na festiwal przyjeżdżają fani cięższych brzmień z całej Polski. Tegoroczna dwunasta już edycja odbędzie po raz drugi na dwóch scenach. Rok temu organizatorzy powiększyli teren festiwalu – na cyplu zaraz obok głównej sceny TOWER STAGE stanęła druga scena FOREST STAGE. Festiwal muzyki heavy metalowej MateriaFest tradycyjnie już wieńczy sezon wakacyjnych imprez, organizatorem festiwalu jest SAPiK, a gospodarzem szczecinecki zespół Materia, od którego zresztą wzięła się nazwa.

Born of Osiris jednym z headlinerów Materiafest 2024 w Szczecinku

Pierwsze potwierdzone zespoły festiwalu to Furia i Backhand Slap oraz jeden z headlinerów Tower Stage, niewątpliwa atrakcja dla wielbicieli miłośnicy mocnego technicznego grania – Born of Osiris.

Do skladu dołączyły ostatnio również formacje: Fleshcold i Sick Saints

KONKURS ZESPOŁÓW NA MATERIAFEST XII

Organizatorzy ogłosili zbieranie zgłoszeń od chętnych zespołów w maju 2024, przez formularz na stronie internetowej festiwalu.
Zasady gry będą takie same jak w dwóch poprzednich edycjach – po zebraniu zgłoszeń jury zasiada do odsłuchu, wybiera 4 zespoły, które zostaną zaproszone na finał konkursu w piątek na Forest Stage na MATERIAFEST XII Zwycięzca finału zagra na Tower Stage w sobotę. Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszeniowy zostanie opublikowany bliżej terminu rozpoczęcia konkursu.

Bilety EARLY BIRD! https://materiafest.com/

Karnet 2 dni 179 PLN (+opłata serwisowa)

Karnet 2 dni + pole 209 PLN (+opłata serwisowa)

*opłata serwisowa partnera w wysokości 5% wartości biletów w zamówieniu

Dzieci poniżej 12 roku życia – wstęp bezpłatny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *