Pink rusza w trasę Summer Carnival 2023. Jednym z przystanków jest Polska.

Amerykańska wokalistka zapowiada kolejny koncert w Polsce. Pink zagra w ramach europejskiej trasy koncertowej w 2023 roku.

Międzynarodowa gwiazda muzyki pop – Pink – ogłosiła europejską część trasy koncertowej. Znana z ogromnego talentu i zapierających dech w piersiach występów na żywo piosenkarka wystąpi ponownie w Warszawie. Jej kolejna trasa P!NK’s Summer Carnival 2023 będzie dowodem jej fenomenalnej kariery i niezapomnianym doświadczeniem na żywo dla fanów.

To były długie trzy lata i tak bardzo brakowało mi muzyki na żywo… Wreszcie nadszedł ten czas! Jestem bardzo podekscytowana powrotem na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie, aby śpiewać, płakać, pocić się i tworzyć nowe wspomnienia z moimi przyjaciółmi. Będzie magicznie!

– mówi Pink.

Debiutując w późnych latach 90., P!NK szybko rozwinęła swoją własną tożsamość, przekształcając popowe piosenki i mocny rockowy wokal w mistrzowskie połączenie. Seria singli numer jeden, miliony sprzedanych albumów i biletów na całym świecie pozwoliły jej utrzymać się w pierwszej dziesiątce przez wiele dekad. P!NK jest jednym z najbardziej komercyjnych zespołów popowych na świecie.

P!NK wydała osiem albumów studyjnych, dwa albumy z największymi przebojami, jeden album live, sprzedała ponad 60 milionów ekwiwalentów albumów i ponad 75 milionów singli. Jest laureatką trzech nagród Grammy (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Awards, siedmiu MTV Video Music Awards (w tym laureatką 2017 Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Awards, dwóch People’s Choice Awards, została uznana za Kobietę Roku Billboardu w 2013 roku i zdobyła zarówno Legend of Live, jak i Tour of the Year za „Beautiful Trauma World Tour” podczas 2019 Billboard Live Awards.

Pink w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Koncert zaplanowany jest na 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek 14 października o godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 12 października o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 13 października o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 14 października o godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *