Plejada gwiazd na koncertach cyklu Jesień na Fortach. Kto zagra w Krakowie?

Jesień 2023 w krakowskich Fortach Kleparz zapowiada się w wielkim stylu. Lista artystów, którzy wystąpią w listopadzie i grudniu, przyprawia o szybsze bicie serca!

To z całą pewnością będzie jeden z najbardziej elektryzujących cykli koncertowych tej jesieni. Największe polskie gwiazdy wystąpią na żywo podczas jesiennych koncertów w Krakowie.

Jesienne koncerty klubowe w Fortach Kleparz. Kto zagra?

Jesienne koncerty w Fortach Kleparz zapowiadają się niezwykle ciekawie, a spragnieni muzyki na żywo fani z pewnością ucieszą się z możliwości obejrzenia swoich ulubionych gwiazd na żywo. Imprezy będą się odbywać w środku XIX – wiecznych fortyfikacji. Niepowtarzalna atmosfera zabytkowego wnętrza starej fortecy połączona z nowoczesnym designem sprawia, że Forty Kleparz to miejsce wyjątkowe.

Podczas jesiennych koncertów na Fortach zobaczymy absolutną czołówkę polskiej sceny muzycznej. Wśród wykonawców znajdą się między innymi Mrozu, Brodka czy Piotr Zioła.

Jesień na Fortach w Krakowie. Daty, miejsce i bilety

Wszystkie koncerty będą odbywać się w Fortach Kleparz przy ulicy Kamiennej 2 w Krakowie, 5 minut od Rynku Głównego. Pełna rozpiska imprez z cyklu Jesień na Fortach prezentuje się następująco:

  • WALUŚKRAKSAKRYZYS 6 listopada 2022
  • BRODKA 13 listopada 2022
  • MYSLOVITZ 20 listopada 2022
  • MROZU 27 listopada 2022 oraz 28 listopada 2022
  • NATALIA SZROEDER 11 grudnia 2022
  • PIOTR ZIOŁA 18 grudnia 2022

Bilety możecie kupić na www.eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *