Po 20 latach współpracy z wytwórnią Nuclear Blast, Exodus przechodzi pod opiekę Napalm Records

Legendy thrashmetalu podpisały właśnie kontrakt z wytwórnią Napalm Records rozpoczynając nowy rozdział w historii zespołu! Oczekiwany jest również nowy album w 2024 roku!

Gitarzysta EXODUS, Gary Holt, mówi:
„EXODUS jest niezwykle podekscytowany mogąc ogłosić, że dołączył do rodziny w Napalm Records! Nadszedł czas na nowy rozdział w historii zespołu, a my nie możemy się doczekać dołączenia do wytwórni, zaczynamy trzymać nogę na gazie i przygotowywać się do kolejnej płyty! Przekonali nas swoją pasją i miłością do zespołu, tym dokąd zmierzamy w przyszłości, nie mogliśmy odmówić. Nadszedł czas, aby pchnąć maszyne jeszcze dalej i nie tylko nadal przejeżdżać ludzi naszą marką thrashu, ale także zwiększyć liczbę ofiar! Oto nowe początki z Napalm Records!”


Thomas Caser, dyrektor generalny Napalm Records, dodaje:
„Z dumą ogłaszamy podpisanie kontraktu z jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie – takim, który udowodnił, że zawsze zapewnia najwyższą jakość przez dziesięciolecia swojej kariery. Nie możemy się doczekać, aby rozpocząć pracę i razem wyruszyć w trasę! Witamy w rodzinie Napalm – EXODUS!”

W wywiadzie dla Guitar.com z grudnia 2021 roku Holt obiecał, że nie będzie kolejnej siedmioletniej przerwy między albumami studyjnymi.

Ostatnie i zarazem jedenaste wydawnictwo ekipy „Persona Non Grata” miało premierę 19 listopada 2021 roku. To ich pierwszy album studyjny od czasu „Blood In, Blood Out” w” z 2014 roku i drugi, na którym występuje wokalista Steve „Zetro” Souza, odkąd wrócił do zespołu w tym samym roku.

Pozostaje czekać na wieśći z obozu Exodus placującym nowy album pod nowym szyldem wydawniczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *