Porcupine Tree powraca do Polski na jedyny koncert

Rock Serwis oraz United Talent Agency zapraszają wszystkich na jedyny w Polsce koncert zespołu Porcupine Tree

Jedyny koncert Porcupine Tree w 2022 roku w Spodku w Katowicach

30.10.2022 – Katowice, Spodek

CENY BILETÓW:

Płyta: 229,00zł
Loża: 399,00zł
Sektory czerwone (H, J): 339,00zł
Sektory czerwone (E, F, G, K, L, M): 299,00zł
Sektory niebieskie (J, K – do 10 rzędu): 249,00zł
Sektory niebieskie (J, K – od 11 rzędu): 219,00zł
Sektory niebieskie (E, F, G, H, L, M, N, O): 219,00zł

BILETY W SPRZEDAŻY NA STRONACH:

– Rockserwis.pl (KOLEKCJONERSKIE)
– www.Eventim.pl
– www.ticketmaster.pl

Porcupine Tree:

Na muzycznej mapie zdominowanej przez muzykę pop i nieustanne dążenie do manipulacji muzycznymi trendami zespół PORCUPINE TREE jest bez wątpienia zjawiskiem niezwykłym. Jego członkowie nie uznają żadnych ograniczeń w swojej pasji do eksperymentowania i niezmordowanie dążą do osiągnięcia niepowtarzalnego połączenia słów i muzyki, które ponad dwadzieścia lat temu znane było jako „rock progresywny”. Nie oznacza to wcale, że muzycy Porcupine Tree stali się wiernymi naśladowcami zespołów grających w latach 60. i 70. Nic bardziej mylnego; korzystając z najnowszych osiągnięć techniki próbują jedynie odtworzyć niepokornego ducha i nastrój przepełniające muzykę tamtego okresu.

Kiedy na początku 2009 Steven Wilson wydał swój pierwszy solowy album – „Insurgentes”, dalsza działalność zespołu stanęła pod znakiem zapytania. I rzeczywiście, w 2010 po wydaniu albumu „Incident” Wilson zapowiedział zawieszenie aktywności grupy. W tym samym roku, w lipcu w Łodzi, formacja zagrała ostatni jak się wówczas wydawało koncert w naszym kraju.

W trakcie solowej, pełnej sukcesów działalności Wilsona, niemal w każdym wywiadzie pytany był o możliwość powrotu Porcupine Tree na scenę. Zwykle ignorował tego typu „zaczepki”, ale mniej więcej przed rokiem zdarzyło mu się rzucić mimochodem – „niewykluczone, że Porcupine Tree powróci w najmniej spodziewanym momencie”
Ten MOMENT nastąpił właśnie teraz – będzie nowy album, duża trasa koncertowa i Polska na tej trasie. Nie mogło być inaczej. Wszak w naszym kraju zespół ma duże i wierne grono fanów od samego początku działalności!

To będzie z pewnością wyjątkowy wieczór, podczas którego Porcupine Tree przedstawią to co stworzyli najlepszego. Koncert będzie trwał prawie 180 minut i będzie podzielony na dwie części.
Oficjalna strona Porcupine Tree: www.porcupinetree.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *