Porter i Karczewska pokazali nowe wideo. Zobacz „On The Wrong Planet”

John Porter, sceniczna legenda i Agata Karczewska, niepokorna songwriterka, nagrali bezkompromisowy album. Utrzymany w gatunku alternatywnego country jest jak mroczna podróż do wspomnień, o których wolelibyśmy zapomnieć.

W szczery i surowy sposób opowiada o bólu, wyobcowaniu i namiętnościach. John Porter urodził się w Walii, a w 1976 roku przeprowadził się do Polski. W swojej karierze muzycznej odniósł wiele sukcesów, m.in. we współpracy z Korą i Markiem Jackowskim przy „Mannam – Elektrycznym Prysznicu” oraz nagrywając z Anitą Lipnicką album „Nieprzyzwoite piosenki”, który otrzymał status platynowej płyty oraz nagrodę Fryderyka za najlepszy album.

Porter i Karczewska nagrali płytę

Agata Karczewska to singer-songwriterka z Warszawy, której debiutancki album „I’m Not Good at Having Fun” w 2019 roku został nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Blues. W 2020 roku artystka zakwalifikowała się do finału prestiżowego amerykańskiego konkursu International Songwriting Competition.

John Porter i Agata Karczewska w nowym wideo

John Porter i Agata Karczewska zaprezentowali teledysk, który powstał do utworu „On The Wrong Planet”. Piosenka opowiada o tym, jak wielu nie może znaleźć miejsca na tym świecie. Jak ta planeta stała się dla nich obcym miejscem… to wieczne poczucie bycia outsiderem. Dlatego ta piosenka jest dla każdego, kto to czuje i doświadcza. Autorem klipu do utworu jest Jan Marciniak. Duet PORTER/KARCZEWSKA nie zwalnia tempa – tydzień temu ukazała się wersja winylowa płyty „On The Wrong Planet”, a muzycy wyruszyli na koncerty promujące album.

John Porter i Agata Karczewska wyruszyli w trasę koncertową

Oto plan koncertów:

  • 15 września – Kielce, Rockują
  • 17 września – Aleksandrów Łódzki
  • 29 września – Warszawa, Klub Stodoła
  • 8 października – Augustów, Dom Kultury
  • 12 października – Lublin, Zgrzyt
  • 28 października – Łowicz, Łowicki Ośrodek Kultury
  • 29 października – Kraków, Klub Studio
  • 15 listopada – Wrocław, Vertigo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *