PORTER/KARCZEWSKA: zmiana daty premiery albumu „On The Wrong Planet”!

Premiera pyty Portera oraz Karczewskiej trochę się opóźni. Znamy dokładną datę pojawienia się albumu „On The Wrong Planet” na sklepowych półkach.

Duet John Porter oraz Agata Karczewska niebawem zaowocuje długo wyczekiwanym albumem. Niestety premiera przesunęła się o kilka tygodni. Album „ON THE WRONG PLANET” ukaże się 16 czerwca, a nie, jak wcześniej zapowiadaliśmy, 12 maja.

Mamy dla Was kilka słów od artystów:

Napotkaliśmy kilka problemów logistyczno-organizacyjnych, dlatego przekładamy premierę albumu On The Wrong Planet” na 16 czerwca 2023 r. Do tego czasu podzielimy się z Wami kolejnymi singlami, obiecujemy, że warto jeszcze chwilę poczekać! Koncert premierowy w warszawskiej Stodole odbędzie się 29 września, ale to nie wszystko! Na żywo będziecie mogli nas usłyszeć w kilku innych miastach podczas jesiennej trasy, o której już niedługo powiemy więcej!

„Devil In You” czyli pierwszy singiel z płyty „On the Wrong Planet”

John Porter, jeden z najbardziej znanych i cenionych muzyków rockowych w Polsce, połączył siły z utalentowaną artystką Agatą Karczewską, a efektem ich współpracy jest singiel „Devil in You”. Piosenka jest zapowiedzią długo oczekiwanego albumu duetu, którego premiera odbędzie się 16 czerwca 2023 r. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Devil In You”, do którego powstał teledysk. Za reżyserię klipu odpowiada Fryderyk Ślęzak.

John i Agata o teledysku „Devil in You”: To poruszająca piosenka, która stanowi mroczną odpowiedź na kultowy utwór „God’s Gonna Cut You Down” Johnny’ego Casha. Opowiada o wewnętrznej walce człowieka z jego własnymi demonami i słabościami, skłania do refleksji nad bezsilnością wobec zła oraz łatwością, z jaką nasze słabości potrafią nas pokonać. Czarno-biała kolorystyka i ascetyczny charakter teledysku w naturalny sposób odzwierciedlają nastrój tego pełnego napięcia utworu. Mroczny klimat uciekania przed samym sobą, wędrówki i ciągłego poszukiwania to sedno „Devil in You”.

Porter and Karczewska – „Devil In You”

John Porter & Agata Karczewska

John Porter urodził się w Walii, a w 1976 roku przeprowadził się do Polski. W swojej karierze muzycznej odniósł wiele sukcesów, m.in. we współpracy z Korą i Markiem Jackowskim przy „Mannam – Elektrycznym Prysznicu” oraz nagrywając z Anitą Lipnicką album „Nieprzyzwoite piosenki”, który otrzymał status platynowej płyty oraz nagrodę Fryderyka za najlepszy album.

Agata Karczewska to singer-songwriterka z Warszawy, której debiutancki album „I’m Not Good at Having Fun” w 2019 roku został nominowany do Fryderyka w kategorii album roku blues. W 2020 roku artystka zakwalifikowała się do finału prestiżowego amerykańskiego konkursu International Songwriting Competition.

Porter & Karczewska- On The Wrong Planet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *