Powrót szamanów marnotrawnych. Soundfear prezentuje nowe wydawnictwo

Soundfear wraca po ponad 12 latach przerwy z nowym wydawnictwem. Ich najnowsza płyta „Shamanism” jest już dostępna!

Najnowsza płyta Soundfear, tak samo jak jej poprzedniczki, jest hołdem dla kultury azteckiej i została podana, jak na zespół przystało  w bardzo brutalnej formie. „Shamanism” został udostępniony dla słuchaczy na wszystkich platformach streamingowych oraz na YouTube. 

Bracia i Siostry!

Nad dawnym imperium Azteków rozpoczyna się pełne zaćmienie Słońca, a wraz z nim ukazuje się „Shamanism” – nasz pierwszy album, efekt dwunastoletniej pracy, poświęcenia, potu oraz krwi.

Płyta składa się z 10 utworów, a muzyka na niej jest brutalna, bezwzględna i mistyczna jak kultura Azteków, którą była inspirowana.

Jest to przemyślany koncept, który w pełni oddaje charakter Soundfear.

Stworzenie 'Shamanism’ było dla nas celem, wyzwaniem i podróżą.

https://www.facebook.com/soundfear

Soundfear to zespół wykonujący nowoczesną odmianę death metalu. Grupa założona została w Kaliszu w 2004 roku. W muzyce zespołu pojawia się wiele inspiracji muzyką rytualną, a teksty nawiązują do opisywania obrzędów religijnych i historii kultury azteckiej . Całość twórczości grupy można uznać jako przemyślany i spójny koncept. Muzyka Soundfear zdobyła uznanie wielu magazynów branżowych oraz publiczności. Zespół ma w dorobku ponad 100 zagranych koncertów w Polsce i Europie oraz wiele festiwali. Soundfear ma na koncie dwa materiały EP: wydany w 2010 roku „Head Sacriface” oraz ciepło przyjęty przez krytyków „676” z 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *