Premiera najnowszego albumu LORDI „Screem Writers Guild”

Metalowa mieszanka wybuchowa: Lordi w towarzystwie Sabaton i Babymetal wystąpią w Łodzi już 9 maja w ramach trasy „The War To End All Wars”.

„Screem Writers Guild” to osiemnasty album studyjny fińskiego zespołu rockowego Lordi. Został wydany 31 marca 2023 roku i jest ich pierwszym albumem wydanym przez wytwórnię Atomic Fire Records. Album nie został opisany jako album koncepcyjny, ale przez cały czas zawiera motyw „kinowego horroru”.

Jest to pierwszy album studyjny, na którym występuje gitarzysta Kone, po odejściu pierwotnego gitarzysty zespołu, Amena.

Fińskie potwory z Finlandii LORDI tytuł albumu „Screem Writers Guild”, oparły o grę słowną opartą o Screen Writers Guild, organizacji zrzeszającej hollywoodzkich autorów scenariuszy.

Lista utworów albumu „Screem Writers Guild” LORDI

1. Dead Again Jayne
2. SCG XVIII: Nosferuiz Horror Show
3. Unliving Picture Show
4. Inhumanoid
5. Thing in the Cage
6. Vampyro Fang Club
7. The Bride
8. Lucyfer Prime Evil
9. Scarecrow
10. Lycantropical Island
11. In the Castle of Dracoolove
12. The SCG Awards
13. Heavengeance
14. End Credits

Malowniczą ekipę potworów jako gości trasy Sabaton zapowiedział już w 2021 roku, jednakże obostrzenia pandemiczne i zmiany dat koncertów nie pozwoliły Finom pojawić się podczas ostatniego występu Szwedów w Krakowie. Ekscentryczne Lordi zebrali już chyba wszystkie możliwe laury, legiony fanów, już na początku kariery wygrywając Eurowizję! Nie każdy metalowy zespół może to o sobie powiedzieć. Finowie pojawią się w Łodzi, by zaprezentować uwielbiane klasyki oraz świeże numery z ubiegłorocznego albumu „Lordiversity”.  Efektowne kostiumy, doskonały show na żywo, chwytliwe teksty, hard rockowe brzmienia, doskonały kontant z publicznością i rzesze zdeklarowanych fanów potworów fińskiej proweniencji, którym chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Lata mijają, a nordyccy ekscentrycy wciąż wydają hity spod znaku klasycznego hard rocka oraz heavy metalu, nie dając o sobie zapomnieć.

Lordi w Polsce pojawi się dwukrotnie:

Koncert Lordi we Wrocławiu

Tradycyjna już wrocławska 3-Majówka rozpoczyna sezon plenerowych festiwali w Polsce. Co roku w długi majowy weekend w samym sercu Wrocławia występują najlepsze zespoły z czołówek list popularności, weterani scen rockowych, jak i nowe, wschodzące gwiazdy. Swój udział potwierdził już fiński zespół LORDI – jeden z najbardziej oryginalnych i szalonych zespołów w historii metalu.
3 Majówka 2023 – Dzień II – Lordi, Mrozu, New Model Army, Kapela ze wsi Warszawa

Karnety na poszczególne dni festiwalu dostępne w cenie 120,00 zł

Koncert Lordi w Łodzi

„The War To End All Wars” 2023 w Polsce!

Wystąpią: 
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
+
Babymetal (Japonia) kawaii metal 
Lordi (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: od 179 zł – przedsprzedaż, od 220 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie na płytę) 
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)

Zaprasza
Knock Out Productions 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *