Propozycje koncertowe od Noise Annoys Booking Agency & Records Label

Koncerty THE EXPLOITED, SICK OF IT ALL, IGNITE, MADBALL, CRO-MAGS, DEZERTER, i MOSKWA to tylko niektóre z propozycji wydarzeń na które warto się wybrać.

Ju pierwszego maja do Łodzi zawita THE EXPLOITED – najbardziej znany zespół z drugiej fali brytyjskiego punk rocka, od samego początku dowodzony przez demonicznego wokalistę Wattiego Buchana. Debiutancki album The Exploited „Punks Not Dead” okazał się numerem jeden na angielskiej liście niezależnych w 1981 roku. Pomimo licznych zmian składu zespół istnieje nieprzerwanie od ponad 40 lat, a wokalista Wattie z czerwonym irokezem stał się żywą ikoną punk rocka. Brytyjczykom towarzyszyć będzie MOSKWA świętująca w tym roku swoje 40 lecie. Będzie to wyjątkowy koncert podczas, którego grupa dowodzona przez Pawła Gumolę zaprezentuje materiał z kultowego dema „Nigdy!”

01 maja 2023 WUNDER WAVE 99 THE EXPLOITED + MOSKWA – Fabryka Biedermanna  · Łódź

We współpracy Noise Annoys Booking Agency & Records Label z wROCKfest.pl – jedyny w Polsce koncert zespołu THE CREEPSHOW! Gwiazda gatunku psychobilly wystąpi 30 maja 2023 w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze .W ciągu ostatnich 13 lat pięcioro Kanadyjczyków z The Creepshow na całym świecie tłoczyło swoje koktajle punk, country, psychobilly i old-school’owego rock’n’rolla. Byli w wielu częściach świata, sprzedali wiele płyt, zebrali miliony wyświetleń filmów i generowali dużą i stale rosnącą rzeszę fanów. W ponad 50 krajach dzielili scenę z zespołami takimi jak Rancid, Nofx, Dropkick Murphys, Tiger Army, Sham 69 I Reverend Horton Heat.

30 maja 2023 THE CREEPSHOW i CRIMINAL TANGO – Stary Klasztor  · Wrocław

SICK OF IT ALL – ikona nowojorskiej sceny hardcore powraca do Łodzi po prawie 13 latach aby zagrać na 100 edycji WUNDER WAVE 18 czerwca 2023 w łódzkiej Fabryce Bidermana. Ich płyty takie jak: „Just Look Around”, „Scratch The Surface” czy „Build To Last” należą do żelaznego kanonu tego gatunku a Sick Of It All uważani są za jeden z najbardziej energetycznych zespołów koncertowych na świecie. Od wielu lat niezmienny trzon kapeli tworzą: bracia Lou Koller (wokal), Pete Koller (gitara) oraz perkusista Armand Majidi i basista Craig Setari (ex- Youth Of Today, Agnostic Front). Ostatnim wydawnictwem SICK OF IT ALL pozostaje wydany w 2018 roku album „Wake the Sleeping Dragon!”

18 czerwca 2023 WUNDER WAVE 100 – SICK OF IT ALL + EYE FOR AN EYE Fabryka Biedermanna  · Łódź

W warszawskiej Hydrozagadce już 30 czerwca zagrają Ignite – ikona melodyjnego hardcore punka IGNITE (Orange County). Zespół powstał w 1993 roku. Wydali kilka splitów, m.in. z Good Riddance. Fani najlepiej kojarzą płytę „A Place Called Home”, która przyniosła im komercyjny sukces. worzą muzykę już od 30 lat, osiągnęli ogromny sukces na scenie międzynarodowej i mają oddanych fanów na całym świecie. Ludzie szaleją na punkcie Ignite w całej Europie, Australii, Południowej Ameryce i ich rodzimych Stanach Zjednoczonych. Ten zespół praktycznie żyje w busie, ponieważ cały czas koncertują. Od 2021 roku nastąpiła zmiana wokalisty – zespół opuścił Zoli Teglas, a jego miejsce zajął Eli Santana.

30 czerwca 2023 IGNITE – Klub Hydrozagadka  · Warszawa

wROCKfest.pl i Noise Annoys Booking Agency zapraszają 3 sierpnia do Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze na jedyny w Polsce koncert zespołu MADBALL. Hardcore’owa formacja z Nowego Jorku powstała jako poboczny projekt muzyków Agnostic Front. Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat i ich ostatni album „For The Cause” potwierdzają tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie. Podczas występu nie zabraknie z pewnością utworów z ostatniego jak dotąd albumu studyjnego „For The Cause” z 2018 r. oraz z wcześniejszych płyt. Madball ma ich w dyskografii aż dziewięć!

03 sierpnia 2023 MADBALL zagra we Wrocławiu – Stary Klasztor  · Wrocław

CRO-MAGS – pionierzy nowojorskiej sceny hardcore wystąpią w Złotowie już 8 sierpnia. Ich debiutancki album „Age of Quarrel” z 1986 roku zaliczany jest do klasyki gatunku i stanowił inspirację dla wielu zespołów na świecie.

08 sierpnia 2023 CRO-MAGS – Generator · Złotów

Nadchodzące wydarzenia od Noise Annoys Booking Agency & Records Label::

  • 01 maja 2023  DEZERTER, REGRES, FORESIGHT Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”  · Częstochowa
  • 01 maja 2023 WUNDER WAVE 99 THE EXPLOITED + MOSKWA – Fabryka Biedermanna  · Łódź
  • 30 maja 2023 THE CREEPSHOW i CRIMINAL TANGO – Stary Klasztor  · Wrocław
  • 18 czerwca 2023 WUNDER WAVE 100 – SICK OF IT ALL + EYE FOR AN EYE Fabryka Biedermanna  · Łódź
  • 30 czerwca 2023 IGNITE – Klub Hydrozagadka  · Warszawa
  • 03 sierpnia 2023 MADBALL zagra we Wrocławiu – Stary Klasztor  · Wrocław
  • 08 sierpnia 2023 CRO-MAGS – Generator · Złotów

Noise Annoys to firma fonograficzna oraz agencja koncertowa i impresaryjna. Od 1989 roku zajmujemy się organizacją cyklicznych koncertów w Łodzi pod nazwą Wunder Wave. Organizujemy również koncerty i trasy koncertowe w innych miastach. Dotychczas zaprosiliśmy do Polski 250 wykonawców z niemal całego świata. Wśród nich są takie sławy jak: The Damned, Buzzcocks, 999, U.K.Subs, The Adicts, The Vibrators, Angelic… Upstars, G.B.H., Peter And The Test Tube Babies, Anti Nowhere Leauge, Agnostic Front, Cro-Mags, Sick Of It All, Madball, NOFX, Pennywise, SNFU, Jello Biafra, Real McKenzies, Alien Sex Fiend, Laibach, Juno Reactor, Frontline Assembly, Diamanda Galas, Lydia Lunch, Natacha Atlas, Chumbawamba, The Levellers, Oi Va Voi.

Wytwórnia Fonograficzna Noiseannoys rozpoczęła swą działalność w połowie lat 90-tych. Nasz katalog zawiera ponad 60 tytułów. Wiele z nich należy już do klasyki punk rocka i nowej fali. Ostatnie nowości w naszym katalogu to: Rejestracja „Uwolnij się” CD/LP, Bikini „Dokument” CD oraz Bulbulators „Principes Mortales Punk Aeterna” CD.

Więcej informacji na naszej oficjalnej stronie

www.noiseannoys.com.pl

http://www.myspace.com/noiseannoysrecords.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *