“Przebudzenie Tyranów 2022”: Dopelord i Mentor wystąpią obok Vader

Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy zespoły, które wystąpią z Vader podczas lutowej trasy „Przebudzenie Tyranów”.

Do składu dołączają warszawscy stoner-doom’owcy z Dopelord i sosnowiecki thrashowo-punkowy Mentor! Na koncercie w Warszawie dodatkowym gościem Vader będzie death metalowy Azarath.

Bilety są dostępne w sprzedaży na: Knock Out Music Store oraz Ticketos i eBilet.

PROGRAM KONCERTÓW TRASY VADER:
17 II @ Wrocław, A2
18 II @ Warszawa, Progresja
19 II @ Kraków, Hype Park
20 II @ Katowice, P23
22 II @Gdańsk, B90
23 II @ Szczecin, Kosmos
24 II @ Poznań, U Bazyla
25 II @ Łódź, Scenografia
26 II @ Skarżysko-Kamienna, Semafor
27 II @ Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

CENY BILETÓW:
I pula – 90 zł – przedsprzedaż do dnia poprzedzającego dany koncert
II pula – 100 zł – w dniu koncertu

VADER (Polska) death metal:

Vader to legenda nie tylko polskiej sceny, ale jeden z najbardziej konsekwentnych i najciężej pracujących zespołów death metalowych świata. Od czasów wykucia pierwszych dźwięków pod szyldem Vader minie niebawem 40 lat i nie da się zaprzeczyć, że to właśnie kompozycje Petera Wiwczarka były tytułowym „przebudzeniem tyranów” polskiej sceny ekstremalnej i zburzyły Żelazną Kurtynę również w materii muzyki.

– FACEBOOK
 YOUTUBE
 
INSTAGRAM

DOPELORD (Polska) stoner doom:

Stroją się nisko, grają wolno. I głośno. Powstali w 2010 roku i od tego czasu budują intensywnie swoją pozycję. Kilka razy objechali Europę, a na naszym podwórku wypracowali w swoim gatunku status gwiazdy. Ich inspiracje to ciężka i psychodeliczna muzyka lat 70., a wszystko to spowija gęsty, aromatyczny dym. Na koncie mają cztery pełne albumy wydane pod własną banderą – Green Plague Records, co czyni Dopelord kolejnym polskim zespołem DIY, który osiągnął międzynarodowy sukces.

– WWW
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

MENTOR (Polska) thrash, hardcore, punk:

Czerpią z metalu, hardcore’a, a także horrorów klasy B, a nawet klasy Z. Opowieści o wilkołakach i wiedźmach ubierają w punkowe nieokrzesanie, thrashową zadziorność i przyprawiają chyba każdym gatunkiem mocnego grania. Doświadczeni muzycy, znani m.in. z Furii czy Thaw, pod szyldem Mentor działają od dziesięciu lat, a na koncie mają trzy pełnowymiarowe płyty. Najnowsza – „Wolves, Wraiths & Witches” ukazała się w listopadzie ubiegłego roku nakładem rodzimej Pagan Records.

– WWW
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

*AZARATH (Polska) death metal:

Pomorscy barbarzyńcy od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Najświeższym dowodem tej pracy jest ich ostatni krążek „Saint Desecration”. Przed warszawską publiką zaprezentują ten materiał po raz pierwszy! Masywny i bezlitosny death metal w swej najczystszej, bluźnierczej postaci. Koncertowa profanacja świętych! Zmiłowania i łaski nie będzie!

– FACEBOOK
– YOUTUBE

* tylko na koncercie w Warszawie! 

Zapraszają:
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Left Hand Sounds
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM 

Massive Music
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *