Przedstawiamy nowy klip i singiel Smash Into Pieces

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem,”The Arcadia World”. Zespół opublikował właśnie kolejny nowy teledysk, który powstał do utworu “Heathens”.

Video do tej piosenki można zobaczyć poniżej:

Sam zespół tak zapowiada swój najnowszy singiel:

“When the sun goes down, the heathens come out.
Can you hear that? It’s the sound of the heathens.”

Utwór zapowiada najnowszy studyjny krążek formacji, “Disconnect”.

Grupa ma na koncie 6 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach  single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń. Formacja zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour” (listopad/ grudzień 2022), gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation oraz amerykańskie tournee “Horizons”, na którym grupa wystąpi z zespołem Starset, a także występy na największych europejskich festiwalach (m.in. Graspop i Pinkpop).

Smash Into Pieces zagrają w grudniu 2022 roku w Polsce

Europejska część Worlds Collide Tour, w ramach którego zobaczymy Within Temptation, Evanescence i Smash Into Pieces została przeniesiona na zimę bieżącego roku.

Na przesunięty koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 5 grudnia do gliwickiej Areny. W roli supportu zespołów wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces.

Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia.

Bilety na koncert są dostępne na:
Knock Out Music Store (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę) oraz eBilet.pl (bilety na GC, płytę oraz na sektory).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *