Przewodnik po współczesnym życiu. Zapowiedź piątego albumu Animations

Album „Contemporary Guide to Modern Living” promuje singiel „Modern Suicide”. Animations ujawnił datę premiery płyty.

Animations wydali do tej pory cztery albumy, a ich debiutancki “Animations” z 2007 roku ma już blisko 340 tysięcy odtworzeń na youtube. Właśnie do tej płyty Animations nawiązują instrumentalnym utworem, który pojawi się na ich najnowszym krążku “Contemporary Guide to Modern Living”, który ukaże się 17 października.

Na “Contemporary Guide to Modern Living” pojawi się 8 autorskich kompozycji i będzie to pierwszy concept album w historii Animations

Singiel „Modern Suicide” jest kolejnym po „Visions” singlem zapowiadającym to wydawnictwo. Jego treść podsumowuje dobrze fragment tekstu „Cancellation is the Modern Suicide„.

Animations to polski zespół grający metal progresywny założony w 2006 roku w Jaworznie. Do tej pory zespół wydał cztery albumy: “Animations” w 2007 r., “Reset Your Soul” w 2009 r., “Private Ghetto” w 2013 r. i “Without The Sun” w 2017 r. Występowali na festiwalach takich jak Metal Mania, Metal Fest, Metal Hammer Festival, ProgPower Europe, czy Cieszanów Rock Festival. Ich muzyka zyskała sobie przychylność zarówno krytyków muzycznych jak i fanów.

Zobacz wideo „Modern Suicide” na yt:

Zobacz wideo „Visions na yt:

W trakcie trwania kariery w zespole dochodziło do licznych zmian w składzie, obecnie Animations to:

  • Frantz Wołoch – wokal
  • Bartek Bisaga – bas
  • Kuba Dębski – gitary
  • Kuba Galwas – perkusja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *