Rammstein wyprzedał koncert w rekordowym czasie. Grupa ogłasza kolejny! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Miło nam poinformować, że w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, zespół Rammstein zagra drugi koncert w Polsce.

Rammstein przyspiesza tempo i ogłasza, że w 2023 roku Europe Stadium Tour powróci po raz trzeci! O tym, co to oznacza, pisano w tym roku w wielu gazetach – konstrukcja sceny, która czasami góruje nad dachem stadionu, wydarzenie rozświetlone przez ogień i płomienie, perfekcyjnie zgrany zespół, poczucie humoru i patos inscenizacji Rammstein – to rzeczywiście bardzo wyjątkowy pokaz pod względem jakości, wielkości i w wielkim stylu. Logiczne jest więc, że Rammstein oferuje wszystkim swoim fanom i tym, którzy dopiero się nimi staną, możliwość doświadczenia ich „gigantycznego show” (Rolling Stone), które sprawia, że europejskie „stadiony drżą” (Nordkurier), z „dużą ilością fajerwerków, ogromem huku i dymu” (Sueddeutsche Zeitung).

Rammstein wyprzedał koncert w rekordowym czasie

Już w maju, kilka dni po premierze albumu Zeit, który został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków, pojawiły się informacje, jakoby grupa miała wyruszyć w 2023 roku w następną trasę. Spekulacjom nie było końca i co rusz udostępniane były rzekome daty i miejsce występów. Spekulacje szybko zostały zdementowane przez zespół i organizatorów koncertów. 1 września 2022 Live Nation Polska oficjalnie poinformowała, że grupa odwiedzi Polskę w 2023.

Pierwszy z ogłoszonych koncertów wyprzedał się w rekordowym czasie. Live Nation ogłosiło wiec drugi show.

Rammstein na drugim koncercie w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Grupa wróci do Europy w 2023 roku, także do Polski. W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów ogłoszono właśnie drugi koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie, dzień po pierwszym. Drugi występ zostanie zorganizowany 31 lipca 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *