Rea Garvey na jedynym koncercie w Polsce

Rea Garvey powraca z trasą „Roots Tour” do małych klubów, zapowiadając swój nowy album „Ära”.

W listopadzie 2023 roku Rea Garvey powróci na scenę i zaprezentuje trasę „Roots Tour”, na której odwiedzi mniejsze kluby. Trasa ta będzie zapowiedzią wydania nowego albumu i zabierze fanów w niezapomnianą muzyczną podróż.

Rea Garvey na jedynym koncercie w Polsce

Po latach występów na dużych arenach i festiwalach, Rea Garvey postanowił powrócić do swoich muzycznych korzeni i ponownie występować w intymnej atmosferze, którą przynoszą ze sobą małe kluby.

Wraz z ogłoszeniem dat trasy, ukazał się także nowy singiel „Free like the Ocean” z nowego albumu. „Free like the Ocean” wprawia w zachwyt i jest pierwszym zwiastunem tego magicznego albumu.

Trasa „Roots Tour” to wyjątkowe koncerty, na których Rea Garvey przeniesie swoją pasję i głębokie czucie muzyki na nowy poziom. Jego fani mogą oczekiwać emocjonującej i poruszającej trasy.

Rea Garvey. Data, miejsce, bilety

Zaopatrz się w bilety już teraz i zanurz się w świecie Rea Garveya z trasą „Roots”. To będzie niezapomniane przeżycie koncertowe, którego nie można przegapić i które na zawsze pozostanie w pamięci!

Rea Garveya zagra 26 listopada 2023 w warszawskiej Proximie. Bilety będą dostępne od poniedziałku, 5 czerwca na stronie organizatora LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *